Úvod › Fóra › Všechny kategorie › Byt › dědictví družstevního bytu › Odpověď na: dědictví družstevního bytu
14/08/2022 v 23:16
#29411
Host
<p style=”text-align: left;”>Dobry den. Pokud je uvedeno jenom jméno mého bratra v dědictví družstevní podílu mám právo na nějaký podíl? děkuji</p>