Úvod › Fóra › Všechny kategorie › Legislativa › Založení nového SVJ › Odpověď na: Založení nového SVJ
<span style=”color: #777777; font-family: -apple-system, system-ui, BlinkMacSystemFont, Segoe UI, Helvetica, Arial, sans-serif, Apple Color Emoji, Segoe UI Emoji, Segoe UI Symbol;”><span style=”font-size: 17px;”>Dobrý den, jsem majitelem bytu v domě kde je SVJ.</span></span>
<span style=”color: #777777; font-family: -apple-system, system-ui, BlinkMacSystemFont, Segoe UI, Helvetica, Arial, sans-serif, Apple Color Emoji, Segoe UI Emoji, Segoe UI Symbol;”><span style=”font-size: 17px;”>Z důvodu nedorozumění nepřeju jsi byt součástí která ma vlastní zájmy a pres hlasovací řad prosazuje to co my vlasne škody. Treba nechtějí řešit okap na moji střechou ale v stejné dobe řeší obdobné v jiných. Chci ve vlažných nákladech řešit to co je za moji jednotku dobry a ne trpět zbyteční vlhkostí apod. Pres SVJ to proste nejde. … </span></span>