Úvod › Fóra › Všechny kategorie › Teplo a voda › povinné měřiče tepla › Odpověď na: povinné měřiče tepla
21/07/2022 v 20:02
#29206
Host
Dobrý den,
<p style=”text-align: left;”>V roce 2018 jsme se nastěhovali do bytové jednotky, která má celkem 8 bytů, vytápění uhlím. Již od začátku usilujeme o zavedení měřidel na topení, neboť je to dle mého zákonem dané a také zde hrají svou roli finance. Sousedi i správce naší bytové jednotky to ignorují, nechtějí o tom slyšet a nějaké zákony je nezajímají. Prosím tedy o radu, jak to tedy je a jak případně postupovat. Na internetu jsem se dočetla, že nám hrozí i finanční sankce. Děkuji</p>