Úvod › Fóra › Všechny kategorie › Správa domu › Rozúčtování nákladů na spotřebu vody › Odpověď na: Rozúčtování nákladů na spotřebu vody
02/06/2022 v 04:44
#28972
Host
1. Jak “staré” máte vodoměry, umožňují dálkový odečet?
2. Již přes 10 let používáme vodoměry, které mají anténku a odečítají se tzv. z chodby. Všichni jsou spokojeni, jen jednou jsme měli problém s odečtem (čtečka jej nenačetla), ale ten se vyřešil fyzickou kontrolou po dohodě s majitelem bytu. Kromě toho již několik let si necháváme udělat odečet i v pololetí (pro kontrolu).