Úvod › Fóra › Všechny kategorie › Byt › odpojení elektroměru › Odpověď na: odpojení elektroměru
21/04/2022 v 15:48
#28796
Host
Omlouvám se, netušil jsem, že to přenese ten formátovací habrajz, takže znovu:
Hned v prvním příspěvku/dotazu je to uvedeno: “podle nájemní smlouvy je elektřina psaná na mě a nájemník platí tuto částku mě. ” Zde nejde o žádné vyúčtování služeb ze strany SVJ ani BD.