Úvod › Fóra › Všechny kategorie › Finance › Zkušenosti se stavbou domů s firmou Canaba › Odpověď na: Zkušenosti se stavbou domů s firmou Canaba
09/04/2022 v 19:19
#28766
Host
Tak my stavěli v Covid-19 s Canabou a bylo to díky jejich přístupu docela na klid. I když vím, že ještě před těma 2-3 lety ty ceny nebyly tak vysoký jako dneska, všechno se prostě zdražuje a podle mě bude taky hůř, takže dnes je to podle mě tak – ber nebo nech být.