Odpověď na: Zkušenosti se stavbou domů s firmou Canaba

Úvod Fóra Všechny kategorie Finance Zkušenosti se stavbou domů s firmou Canaba Odpověď na: Zkušenosti se stavbou domů s firmou Canaba

#28766
Vojta
Host

Tak my stavěli v Covid-19 s Canabou a bylo to díky jejich přístupu docela na klid. I když vím, že ještě před těma 2-3 lety ty ceny nebyly tak vysoký jako dneska, všechno se prostě zdražuje a podle mě bude taky hůř, takže dnes je to podle mě tak – ber nebo nech být.