Vysavač pro efektivní úklid: Dle čeho vybrat ten pravý model?

Při úklidu se lze jen stěží obejít bez vysavače – může vám výrazně usnadnit práci. Otázkou však je, jaký model zvolit. Nabízí se různé možnosti, přičemž každá z nich má svá specifika.

Ruční vysavač

Na tohoto malého pomocníka se mnohdy zapomíná, přitom by byla škoda nemít ho doma. Aku ruční vysavač představuje drobný spotřebič, který snadno uskladníte. Přijde přitom vhod při různých příležitostech. Proto by vám neměl chybět. Můžete s ním během chvilky vysát drobečky z pohovky nebo ze stolu. Ale vhod přijde i při úklidu auta, matrace i dalších ploch. Funguje na baterky – používání je tak opravdu jednoduché. Bez starostí zvládnete uklidit jakýkoli nepořádek bez zbytečných starostí.

Podlahový vysavač

K tomu by vám samozřejmě neměl chybět i klasický model – běžnou volbou je podlahový vysavač. Nabídka je opravdu rozmanitá, je tedy z čeho vybírat. Pestrý sortiment najdete na Cecotec.cz. Pokud máte domácí mazlíčky, pak rozhodně oceníte vyšší výkon. Kromě toho ale můžete vybírat i dle délky kabelu, různých funkcí či jednoduše dle toho, zda zařízení používá sáčky nebo vyjímatelný zásobník. Vždy je důležité rozhodovat se individuálně dle toho, co ve své domácnosti využijete.

Tyčový vysavač

Skvělou alternativou je tyčový vysavač. Ten zabere mnohem méně místa, lze ho tedy jednoduše uskladnit. Nabízí přitom špičkový výkon, pro ty nejlepší výsledky zvolte tyčový vysavač 3v1. I v této kategorii najdete skvělé funkce, rozhodnutí tedy záleží zcela na vás. Vysávání s tyčovým modelem bývá většinou jednodušší – mnohdy ani nemusíte tahat kabel.

Nemusíte zvolit pouze jeden model – skvělou volbou je i kombinace. Ke klasickému modelu můžete pořídit i ten ruční, využití totiž najde v jiných situacích. Pokud chcete mít úklid pod palcem, pak se nespoléhejte pouze na jeden design.

Napsat komentář