Tyto elektrospotřebiče vám zpříjemní bydlení v malém bytě

Trávíte kvůli pandemii celé dni zavření v bytě a chtěli byste si nějak ozvláštnit vaši každodenní rutinu? Máme pro vás pár zajímavých tipů, díky kterým si čas strávený doma užijete zase o něco více.

Vinotéka pro všechny

Chtěli jste mít doma svůj vinný sklípek? Do určité míry ho může nahradit alespoň malá domácí vinotéka. Může být volně stojící, nebo vestavná. Pokud ale bydlíte v pronajatém bytě, nebo se momentálně nechystáte předělávat kuchyň, volně stojící vinotéka je dobré řešení. Můžete si ji postavit na jakoukoliv volnou plochu v kuchyni či obýváku, nebo umístit mimo váš dohled do komory. Jediné, co potřebujete, je elektrická zásuvka. Při výběru si dejte pozor na energetickou náročnost a hlučnost, aby vám nevadila při sledování večerního filmu.

Vinoteka
I takováto malá vinotéka pojme až 16 lahví vína. Je skladná a elegantní.
Zdroj: Electronic-star.cz

Minibar nejen pro milovníky sportovních přenosů

Malou ledničku mají lidé spojenou hlavně s hotely a přemrštěnými cenami za pití a pochutiny. Ale roztomilý minibar můžete mít i u vás doma. Bude se vám hodit, pokud máte malou kuchyni a chybí vám místo v ledničce. Oceníte ho, pokud bydlíte se spolubydlícími a nechce se vám pokaždé, když vás přepadne na něco chuť, chodit do společné kuchyně. Určitě si ho ale nebudete moci vynachválit ani při sledování filmů či sportovních utkání. Došlo vám pivo? Žádný problém. Vy i vaši hosté si jednoduše vezmete další z minibaru postaveného hned vedle sedačky.

Minibar
Tento roztomilý retro minibar se vejde opravdu všude a udělá vám velkou službu
Zdroj: Electronic-star.cz

Krb můžete být i v bytě

Také rádi relaxujete při pohledu do ohně? Pokud jste vždy toužili po krbu, můžete mít vlastní i v bytě. Sice nejde o pravý oheň, ale elektrické krby jsou dnes už na tak vysoké úrovni, že jako příjemná kulisa pro relaxaci dobře poslouží. Pokud chcete, mohou dokonce vydávat i příjemné teplo, Mají různě nastavitelnou intenzitu světla, různé bezpečnostní pojistky proti přehřátí, jsou moderní i retro. A opět, jediné, co potřebujete, je elektrická zásuvka a kousek místa u zdi či v prostoru. Záleží, jaký typ a velikost si vyberete.

Čtěte také:  Jak ocenit nemovitost a další majetek v dědickém řízení

Myčka i do té nejmenší domácnosti

Nebaví vás umývat nádobí, ale máte pocit, že myčka se vám do bytu jednoduše nevejde? Pro moderní technologie to není žádný problém. V dnešní době už existují maličké myčky, které vám ušetří spoustu práce. Některé z nich nepotřebují ani přívod vody a napojení na odpad. Některým totiž stačí, pokud do nich nalijeme pět litrů vody a odpadovou hadičku zavedeme do dřezu nebo kyblíku. Takovouto myčku je pak možné brát i na kempování či chalupu.

Umyvacka
Malá umývačka na nádobí, která nepotřebuje instalaci, jen elektrickou zástrčku. Udělá vám radost v bytě i na chalupě.
Zdroj: Electronic-star.cz

Při jejím výběru si ale opět dejte pozor na spotřebu elektrické energie a na hlučnost. Vyberte si takovou, která má například i eco program, nebo i jiné zajímavé režimy, jako je umývání ovoce či sterilizace dětského nádobí.

Napsat komentář

Cookie Consent with Real Cookie Banner