Tip pro moderní domácnost: koberce a běhouny jsou nutnost

Koberce a běhouny v domácnosti jsou nutností. Jsou v kurzu, příjemně se po nich chodí a vašemu domovu dodají na útulnosti a modernosti. Navíc se vyrábí ve všech stylech, velikostech, barvách i designech, takže si doopravdy vybere každý. Ještě pořád váháte s jejich koupí?

Zakrytí, izolace i tlumič hluku

Máte na podlaze v obývacím pokoji skvrnu nebo vadu v materiálu, která vás rozčiluje? Není nic jednoduššího než ji zakrýt s pomocí hezkého koberce. Vidíte, pořízení koberce má i praktické důvody. Společně s tím, že váš domov tepelně izoluje, udržuje stálou a příjemnou vlhkost v místnosti a tlumí otřesy. Zejména to poslední oceníte jak vy, tak i vaši sousedé, pokud bydlíte v panelovém domě, ve kterém se sebemenší hluk rozléhá.

Před postel, před gauč i do chodby

Pokud máte místnost zastavěnou nábytkem a na koberec vám nezbývá mnoho místa, vsaďte na nápadité a praktické běhouny. Můžete je umístit jak před postel a každé ráno tak začínat „na měkkém“, tak i před gauč – a zamezíte tak tomu, že by vám při sledování televize byla zima na nohy. Běhouny se skvěle hodí i do úzkých, studených a tmavých chodeb. Kromě toho, že je opticky zvětší a zesvětlí, zamezí také tomu, že by vám byla v těchto chodbičkách zima, a navíc se i skvěle čistí. Buď je vhodíte do pračky, nebo nečistoty jednoduše vyklepete.

Koberce i běhouny na míru

Ať už se rozhodnete pro koberec nebo pro běhoun, popřípadě pro obě varianty, můžeme vám zaručit, že si vyberete přesně takový, který vám bude vyhovovat. A možná i jeho výběrem strávíte o něco více času, než jste plánovali, protože existuje mnoho variant, motivů, stylů i barev, že je velmi obtížné zůstat pouze u jednoho.

Přejeme vám spoustu zábavy při vybírání toho správného koberce či běhounu a věříme, že si nový vzhled svého domova zamilujete, a sami se budete podivovat nad tím, proč jste s koupí tak dlouho otáleli.

Napsat komentář

Cookie Consent with Real Cookie Banner