Střídají se ve vašem domě nájemníci? Zvyšuje se tím riziko vykradení, pořiďte si bezpečnostní dveře

Bydlíte v panelovém nebo činžovním domě a míváte často nové sousedy? Bydlíte na rušném místě anebo se společný vchod nezamyká? Investujte do kvalitních bezpečnostních dveří do bytu.

Každý máme jiné návyky

Couchsurfing a krátkodobé pronájmy bytů se v poslední době stávají čím dál oblíbenější. Neznamená to, že by vás měli často se měnící nájemníci přímo ohrožovat. Určitě je ale dobré mít se na pozoru. Čím více lidí domem projde, tím hůře poznáte, kdo v něm opravdu bydlí a kdo ne. Těžko se také dodržuje zamykání společného vchodu a další věci, na které jste třeba zvyklí. Může se tedy stát, že se do domu dostane nevítaný host, který si velmi snadno vytipuje byty s nižším zabezpečením a v pravou chvíli vám připraví nemilé překvapení.

Vsaďte na bezpečnostní dveře

Vchodové bezpečnostní dveře do bytu jsou díky bezpečnostní třídě 3 odolné proti vysazení, odvrtání zámku i pokusům o násilné překonání. Zloděj si tak snahu o vloupání často rozmyslí ještě dřív, než se o něco pokusí a půjde „o dveře dál“. A kdyby se přece jen snažil o jejich překonání, s běžnými nástroji jako je páčidlo, šroubovák nebo vrtačka, rozhodně neuspěje.

Ochranou proti zlodějům to nekončí

Další výhodou bezpečnostních dveří do bytu je protipožární ochrana, která vám při požáru poskytne dostatečný čas k evakuaci. Udává se v minutách od 15 až do 180. Dveře vám také pomohou utlumit hluk s chodby až o 44 dB. To znamená, že se k vám ruch z běžných činností, jako jsou rozhovory sousedů nebo hlasitý výtah, nedostane

Kolik stojí bezpečí?

Cena bezpečnostních dveří se pohybuje okolo 20 000 korun. Pokud chcete opravdovou kvalitu, vyberte si dveře Magnum, které nabízí bezpečnostní třídu 3, protipožární třídu EI 30 a protihlukovou izolaci 44 dB. Cena zahrnuje demontáž starých dveří a zárubně, montáž nových dveří a zárubně, zednické zapravení, veškeré příslušenství i úklid a odvezení odpadu. Chcete-li bydlet v klidu a beze strachu z nezvaných návštěvníků, obraťte se na firmu HT dveře. Její pobočky najdete nejen v Praze a Brně, ale po celé České republice.

Čtěte také:  Co musíte vědět o dani z nemovitosti?

0 Comments

Leave a reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Log in with your credentials

Forgot your details?