Stěhujete se do nového bytu? Pak pořádně vybírejte stěhovací firmu

Není to snadné vybrat si stěhovací firmu mezi tisíci ostatními. Obzvláště při stěhování v Praze, kde je veliká konkurence a zcela rozdílné služby i ceny. Jak si tedy vybrat tu správnou firmu, která vás bez problému přestěhuje a ještě za to neutratíte celou výplatu? Vybírejte podle těchto ukazatelů.

Ať vám stěhovací firma pošle předem vyčíslení

Je dobré pro orientaci vědět, na kolik vás stěhování vyjde. Podle toho pak budete připraveni vydat peníze a nic vás nepřekvapí. Pro dobrou firmu nebude problém vám předběžné vyčíslení na míru poslat.

Dejte na pozitivní recenze

Pozitivní ohlasy na průběh stěhování jsou důležité, osobní zkušenost nic nenahradí. Nejlepší je doporučení od známých, při čtení recenzí na internetu musíme počítat, že nejvíce píší recenze lidé hodně nespokojení, a proto bývají recenze hodně negativní.

Vybírejte tradiční firmu

Firma, která dlouho působí v oboru stěhování, se vyzná a má dlouholeté zkušenosti. Zaměstnanci vědí, co a jak a zbytečně nic neprotahují.

Zkontrolujte vozový park firmy

Stěhovací firma by měla být vybavena dodávkami či vlastnit užitkové vozy, aby stěhováci zvládli vše přepravit.

Stěhování kanceláře v Praze

Renomované stěhovací firmy nabízí i stěhování kanceláře, vyklízení sklepů či stěhování piana a trezoru. Vše provedou precizně a bez zbytečných okolků. Věci nejdříve demontují, zabalí a na novém místě opět vybalí. Stěhování je rychlé, levné a ušetří vám nervy.

Co jiného poradit, než vyhledejte profesionály a poté se v klidu a bez starostí můžete přestěhovat!

Napsat komentář