Stavební úpravy mohou zvětšit byt. Nebojte se posunu příček

Upravit interiér zvládne každý sám. Větší stavební zásah se však bez konzultace neobejde, a tak pomůže zkušené oko. Díky tomu získáte nový náhled na rozložení prostoru. Proto se lidé obrací na interiérové architekty. Víte, jak je sehnat?

Pokud v bytě plánujete zásadní stavební změny, bez pomoci se neobejdete. Jen odborník poradí, které zdi jsou nosné, a jaké lze upravit či rovnou zbourat. Pokud sáhnete po architektovi, ještě před schůzkou byste měli mít představu, co od jeho služeb očekáváte a jaký styl se vám líbí. Architekti, stejně jako jiní odborníci, mohou mít svou specializaci, a díky tomu ukázky práce na svých webových stránkách. Podle toho zjistíte, zda se jejich zkušenosti shodují s vašimi představami.

2
Interiéry na míru

Malé prostory

Malé prostory rozhodně vyžadují větší stavební úpravy v bytě. Někdy stačí jen nakoupit menší ale praktický nábytek, využívat světlé barvy. Posun příček vám ale zajistí další místo na spaní či odpočinek například ve velkém obýváku, kde vznikne spací kout. Větší ložnici šikovně rozdělíte na dvě, aby každé z dětí mělo vlastní prostor. Nejoblíbenější stavební úpravou je rozhodně propojení kuchyně s obývákem.

3
Propojení kuchyně a obýváku

Rozhodněte se podle nabídky

Otálení v rozhodování, zda využít architekta, spočívá hlavně ve financích. Lidé se obávají, že budou jejich služby jednoduše moc drahé. Ale co kdybyste cenovou nabídku znali před tím, než začnete domlouvat schůzku? S tím pomůže Poptávej.cz. Na webových stránkách vyplníte poptávkový formulář, kam zadáte detaily jako rozměry, požadavky apod. Do vámi uvedeného emailu vám firmy pošlou cenovou nabídku na míru. Vyberete si tu nejsympatičtější a další detaily už domlouváte napřímo. Poptávky zadáváte na poptávej.cz zcela zdarma a nezávazně, tak proč to nezkusit?

Zdroj: poptej.cz

Napsat komentář