Společné prostory bývají zlatý důl pro zloděje. Skoncujte s tím díky bezpečnostním dveřím

Kolárny, sklepy nebo další nebytové prostory jsou skvělým místem pro uložení větších předmětů, na které v bytě zkrátka nemáme místo. Ukládáme do nich drahá jízdní kola, pneumatiky, nářadí nebo lyže. S klasickými dveřmi si zloděj poradí než řeknete švec a věci za desítky tisíc korun zmizí v zastavárně. Zjistěte, jak ochránit společné prostory a nedat zlodějům šanci.

Sklep neslouží jen pro uskladnění zavařenin

Většina majitelů bytů bojuje s místem a nemůže si dovolit mít v předsíni celoročně zaparkované jízdní kolo. Proto jej uskladní ve sklepě nebo kolárně a libuje si, že ušetří nejen prostor, ale i namáhavé tahání do schodů. Problémem je ale nedostatečné zabezpečení společných prostor, které se velmi negativně odráží ve statistice. Až 80 % dveří v těchto místnostech překoná zloděj za použití běžného náčiní jako je šroubovák nebo páčidlo. I proto jsou sklepy jedním z nejvykrádanějších prostor. Už za pár minut může totiž zloděj odcházet s pořádnou výslužkou a vám zbydou jen oči pro pláč.

Zajistěte si 100% ochranu

Pokud patříte k těm, kteří využívají sklep nebo jiné společné prostory pro uskladnění dražších věcí, rozhodně si pořiďte bezpečnostní dveře. Zajistí vám ochranu proti vypáčení, vyvrtání zámku i vysazení. Pokud vám přijdou bezpečnostní dveře do sklepa jako skvělý nápad, zkuste obejít ostatní nájemníky. Je totiž mnohem efektivnější zajistit celý společný prostor než jen vaši kóji a ušetříte tak spoustu peněz.

Chcete kvalitní řešení? Dveře Premium od firmy HT dveře mají vše, co potřebujete

Dveře Premium se hodí nejen jako vchodové dveře do bytů panelových nebo cihlových domů, ale i pro zabezpečení nebytových prostor. Nabízí bezpečnostní třídu 3, 14 zamykacích bodů a dvojité těsnění, které zajistí protihlukovou izolaci a skvělé tepelně-izolační vlastnosti. Vnitřní výztuž je z kalené oceli, stejně jako oboustranný plášť. Součástí je patentovaný bezúdržbový rozvorový systém a zárubeň určená pro vylití betonem.

Čtěte také:  ​Rychlokurz: Jak zútulnit domov pomocí barev

Spolehněte se na firmu HT dveře

Firma HT dveře na trhu působí už 25 let, a tak vám hravě poradí s výběrem dekoru, návrhem i samotnou montáží. V ceně dveří je zahrnuta instalace a výměna staré zárubně za novou. Součástí kompletního balíčku je křídlo, zárubeň, práh, veškeré kování, zámkové vložky, horní zámek s vrtulkou, 5 klíčů, štítky s překrytím proti rozlomení a těsnění. Výměna trvá jen několik hodin a šikovní montážníci se dokonce postarají také o odvezení odpadu.

0 Comments

Leave a reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Log in with your credentials

Forgot your details?