Soutěž – DÁREK NEJEN PRO KUTILA

Bez základních nástrojů a nářadí, jako jsou sady šroubováků nebo třeba klíče na utahování či povolování matic, se neobejde nejen kutil, ale ani žádná domácnost. Pořízení tohoto vybavení v jedné komplexní sadě je výhodné: V kufříku jsou jednotlivé kusy klíčů nebo šroubováků poskládány podle velikosti. Stačí zvolit nástroj dle potřeby. Všechny sady ručního nářadí FIELDMANN vynikají účelností uspořádání a dokonalou přehledností. Každé nářadí má v kufříku své místo, takže se jednotlivé části jen tak neztratí, lze je snadno přenášet a po použití uložit. Jednotlivé typy sad ručního nářadí si prohlédněte na www.fieldmann.cz, případně přímo v katalogu ke stažení na těchto stránkách.

Ilustraxxnxxx4

Se sadou FDS 1015-56R sestavíte třeba nábytek v novém bytě

Fieldmann FDS 1015-56R je ideální startovní sada do bytu. Pevná krabička s průhledným víkem obsahuje nejen ráčnu se 14 nástrčnými klíči, ale též ucelenou sadu bitů. Se sadou FDS 1015-56R nebude sestavení jakéhokoliv nábytku v novém bytě žádný problém. Jednotlivé kusy klíčů i bitů jsou v krabičce poskládány podle velikosti, takže potřebné nářadí je v případě potřeby hned po ruce.

Chcete tuto sadu vyhrát? Stačí odpovědět na naši otázku. Podívejte se na nabídku sad nářadí Fieldmann. Co najdete v sadě nářadí s označením FDS 1004-33R kromě bitů a šroubováku? Nápověda na www.fieldmann.cz.

Sada Fieldmann
Sada Fieldmann
  1. Kladívko
  2. Metr
  3. Lupu

Pro tři z vás máme připravené tři sady FDS 1015-56R. Správnou odpověď posílejte do 15. prosince 2020 na [email protected] Výherce bude kontaktován e-mailem.

1 Comment
  1. Jaroslav Kučaba 5 měsíci ago

    c. Lupu

Leave a reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Log in with your credentials

Forgot your details?