Součástí společnosti Sto s.r.o. jsou od srpna 2018 i aktivity značky STOMIX

Koncern Sto, světový lídr ve vývoji a výrobě zateplovacích systémů, dokončil k 1. srpnu 2018 fúzi, která započala v roce 2011 kapitálovým propojením společností Sto a STOMIX. Od srpna 2018 jsou obchodní aktivity značky STOMIX nedílnou součástí aktivit společnosti Sto s.r.o.

Od roku 2011 už patřila firma STOMIX, spol. s r. o. koncernu Sto, obchodní filosofie i značka STOMIX však zůstaly zachovány. Od 1. srpna 2018 se situace mění a obě značky budou do budoucna působit v ČR i na Slovensku pod společnou střechou společnosti Sto s.r.o.. Podle Ing. Václava Kostky, jednatele Sto s.r.o., otevřelo tehdejší kapitálové propojení nové perspektivy a současně poskytlo kapitálovou stabilitu firmě STOMIX. „Ověřili jsme si, že vzájemná synergie je výhodná pro naše společnosti i pro obchodní partnery. Nyní nastává nová fáze, ve které budeme vystupovat společně v tradiční žluté barvě značky Sto. Pracovní příležitosti zůstanou zachovány, obchod a komunikaci to maximálně zjednoduší. Usnadní to i zapojení výrobního závodu STOMIX s.r.o. ve Skorošicích do aktivit našeho mateřského koncernu Sto.“ dodal ing. Václav Kostka k již zmíněné fúzi.

Ale co znamená značka Sto s jejím nezaměnitelným žlutým kyblíkem pro majitele bytového domu a tedy potenciálního investora zateplovacího systému? Jistotu, že dostane při zateplení fasády to nejlepší, co současný trh fasádní zateplovacích systémů nabízí. Značka Sto nabízí sortiment kontaktních zateplovacích systémů StoTherm (ETICS), předsazených provětrávaných systémů StoVentec a systémů vnitřního zateplení  StoTherm In, který vyhoví všem individuálním požadavkům a podmínkám při zachování nejvyšší technické spolehlivosti. Nabídka zahrnuje řešení pro veškeré klimatické zóny, pro každý podklad. Předností všech systémů zateplení značky Sto jsou vlastnosti jednotlivých výrobků, systémový přístup, maximálně spolehlivé řešení a nepřeberné varianty povrchových úprav.

Pozice nejúspěšnějšího fasádního systému na světě patří systému StoTherm Classic.  Tato vysoce mechanicky odolná „klasika“ mezi zateplovacími systémy, tvořená organickými stěrkami a omítkami spolu s EPS deskami nebo minerální vlnou, se za 50 let vyvinula v produkt, který nad konkurencí vítězí nejen svými vlastnostmi a snadným zpracování, ale i mimořádně vysokou spolehlivostí. Dalšímu z kontaktních systémů – minerální skladbě omítek s deskami z tvrzeného pěnového polystyrénu StoTherm Vario – patří také jedno nej: je nejprodávanějším kontaktním zateplovacím systémem firmy Sto. Díky dobrému poměru kvalita/cena se v posledních letech uplatňuje v široké míře především při dodatečném zateplení panelových domů. Systém StoTherm Mineral je difuzně otevřený nehořlavý kontaktní zateplovací systém, určený především pro budovy, kde jsou zvýšené požadavky na požární ochranu.

Čtěte také:  Nové celoskleněné dveře SAPGLASS v retro designu

Zaujala vás nabídka firmy Sto? Kontakty a další informace najdete na www.sto.cz.

Atraktivní a spolehlivá fasáda StoTherm Mineral na jednom z nových bytových domů v Praze-Malešicích

Vlastnosti fasádního zateplovacího systému StoTherm Classic oceňují i majitelé bytového domu na ulici Růženínská v Praze 12 – Kamýku.

Čilizska Bratislava: Nejúspěšnější fasádní zateplovací systém na světě StoTherm Classic na panelovém domě na ulici Čiližská v  Bratislavě-Vrakuni

0 reakcí

Reagovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Přihlásit s uživatelskými údaji

Zapomněli jste heslo?