Prodej nemovitostí v Plzni nepolevuje

Investice do nemovitosti je dobré řešení, jak uložit své peníze a myslet přitom na budoucnost. Pokud i vy hledáte nemovitost k bydlení, práci nebo k nájmu, jste na správné adrese. Realitní kancelář Plzeň má pro vás vždy aktuální nabídku plzeňských nemovitostí k prodeji. Stačí se podívat na webové stránky realitní kanceláře Pubec a udělat si jasnou představu o trhu v Plzni.

Prodej nemovitostí v Plzni zajišťuje Pubec

Jako renomovaná realitní kancelář může Pubec nabídnout svým klientům ty nejlepší služby a komfort. V případě potřeby se tak můžete obrátit na makléře i ve věci hypotečního poradenství. Pubec nově zajišťuje pro své klienty hypoteku na míru. Vyřízení úvěru je zdarma a navíc vše v klidu vyřídíte prostřednictvím jedné osoby a z jednoho místa. Žádné běhání ani nesmyslné úroky, ze kterých se vám podlomí kolena. Vše pohodlně a s profesionálním přístupem zaměstnanců kanceláře Pubec.

Jaká je v současné době nabídka?

Nabídka nemovitostí na prodej se může změnit ze dne na den. Stabilně však na katalogu najdete jak novostavby, tak starší domy na prodej. Vybrat si tak můžete z široké nabídky bytových i nebytových prostor pro vaše podnikání, garáží, rozestavěných domů a dalších nemovitostí v Plzni a celém Plzeňském kraji. Koupit můžete i pozemek určený k zástavbě. A pokud žádná z nabídek nesplňuje vaše požadavky? I tak kontaktujte realitního makléře a nechte si poradit, jak najít nemovitost dle vašich představ. Profesionálové z kanceláře Pubec si poradí s každou výzvou!

V Plzni i na vsi, všude je dobře, když tam jste doma.

Najděte svůj vysněný domov pro sebe i svou rodinu. V Plzni na Skvrňanech nyní koupíte byt 2+kk za 1 650 000 Kč! Zrekonstruovaný byt na Slovanech 3+1 na vás čeká za necelé 3 miliony a 200 tisíc. A ještě malbou vonící byt v novostavbě 1+kk na Borech je k mání za necelé 2 miliony korun. Nabídka nemovitostí však sahá daleko za Plzeň. Pokud hledáte chatu nebo chalupu k rekreaci, možná se vám bude zamlouvat ta v Chrástu. I s krásným pozemkem je za 1 790 000 Kč. V Drahkově je na prodej luxusní rodinný dům s vlastním tenisovým kurtem za 3 950 000 Kč a v Lobzích u Plzně je na prodej velký rodinný dům 7 390 000 Kč. V nabídce jsou také nemovitosti ke komerčním účelům a řada nádherných pozemků.

0 Comments

Leave a reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Log in with your credentials

Forgot your details?