Originální černobílé kombinace dveří a kování od DOORNITE (dříve MASONITE) na veletrhu For Arch

Největší výrobce interiérových dveří v ČR, společnost DOORNITE s.r.o., představí na veletrhu For Arch kombinace dveří a kování v populárním černobílém provedení, zbrusu novou kliku BÁRA přihlášenou do soutěže Grand Prix 2022, nový posuvný komplet ALU garnýž a protipožární systém COMPACT LINE s bezfalcovými dveřmi.

„Naši řadu třikrát lakovaných bílých dveří CLARA doplňujeme o nové designové prvky, jako je například nová klika BÁRA se sametově jemným povrchem“, komentuje Ing. David Krubner, obchodní a marketingový ředitel, a doplňuje: „Během posledního roku jsme se zaměřili na inovace nejen v oblasti designu, ale i zavedení nových produktových řad interiérových dveří a posuvů.“         

Kování je nedílnou součástí dveří a svým provedením hraje důležitou roli v konečném designu. V detailu je skrytý „ďábel“ a detailem u dveří je kování. Ve spolupráci s designérem Romanem Ulichem jsme pro dveře DOORNITE vytvořili z detailu skutečný šperk – novou kliku BÁRA. Toto výjimečné kování má rafinovaný design, špičkovou ergonomii a titanový povrch aplikovaný vysoce kvalitní povrchovou úpravou. Kliku se sametově jemným dotekem a komfortním užíváním si mohou zákazníci vybrat v provedení nerez, metalické černé nebo bílé barvě.

Nově bude představen posuvný komplet pod názvem ALU garnýž, který vychází z klasického garnýžového systému, ovšem v designově čistší verzi a také s jednodušší montáží.  Hliníková posuvná lišta s integrovanou kolejnicí je k dispozici ve vzhledu nerezu nebo černého grafitu.

Nová řada COMPACT LINE reprezentuje sadu kompaktních ocelových bezfalcových zárubní, které jsou dvoudílné a určené pro dodatečnou montáž. Dveře DOORNITE s těmito zárubněmi je možné instalovat i do tenkých sádrokartonových příček v tloušťce již od 100 mm i ve variantě s 30minutovou požární odolností.

1 1
Protipožární systém COMPACT LINE s bezfalcovými dveřmi DOORNITE
2
Nová klika BÁRA s titanovou povrchovou úpravou v metalicky černé barvě (DOORNITE)
3
Nová klika BÁRA s titanovou povrchovou úpravou v metalicky černé barvě (DOORNITE)

Napsat komentář

Cookie Consent with Real Cookie Banner