Nový byt ve starém domě. Jak se žije v rezidenci s gotickými základy?

Magickou atmosféru historické Prahy si obyvatelé Rezidence U Sv. Štěpána mohou dopřávat každý den. Základy nejstarší části rezidence nesou zdivo gotické kaple Všech svatých z počátku patnáctého století. Gotická majestátnost se tady mísí s lehkostí klasicistního stylu i novorenesanční noblesou. Nahlédněte dovnitř.

Rezidence U Sv. Štěpána

Rezidence U Sv. Štěpána je zasazená v samém nitru bijícího srdce Prahy, na místě posvátných vodních pramenů. Ulice Na Rybníčku odkazuje na původní osadu s historií datovanou již v roce 993. Soubor tří měšťanských domů dostal pozdně klasicistní podobu dle stavitele Alexandra Hellmicha v polovině 19. století. V roce 1881 ji pak Josef Blecha poupravil v novorenesančním stylu. Přestavba se mj. odrazila na novorenesanční fasádě, která se po rekonstrukci v režii společnosti PSN znovu probouzí do krásy.

1 2
Foto: PSN

Historické genius loci se tady mísí s moderními technologiemi. Spolu s funkčními detaily tak rezidence svým obyvatelům skýtá maximální pohodlí. Dokonale naplňuje všechny uživatelské standardy 21. století.

2
Foto: PSN

Rezidence U Sv. Štěpána představuje celkem 31 moderních bytů a 11 ubytovacích jednotek o dispozicích 1+kk až 4+kk ve standardu Fit Out. Několik bytů s výhledem do vnitrobloku doplňují lodžie nebo balkony. Vybrané jednotky mají možnost rekuperace a chlazení, k dispozici jsou i sklepy nebo podzemní parkovací zakladač pro 7 vozidel.

3 1
Foto: PSN

Nové byty v Rezidenci U Sv. Štěpána jsou právě v prodeji, s novým rokem také startují realizační práce. Více na webu projektu tady…

Rezidence Stepana Vnitroblok
Foto: PSN

PSN probouzí domy k životu

Rezidence U Sv. Štěpána je další ukázkou precizní rekonstrukce historického objektu v památkové zóně, pod kterou je podepsaná společnost PSN. Již třicet let v duchu firemního motta probouzí domy k životu. Může probudit i ten váš!

Společnost PSN po celé Praze realizuje ty nejodvážnější vize, avšak stále zůstává otevřená i dalším výzvám. Akviziční tým PSN dlouhodobě vyhlíží zajímavé investiční příležitosti nejenom v kategorii bytových domů. Hledá všechny nemovitosti s potenciálem. Díky dostatku vlastního kapitálu, letitým zkušenostem a týmu profesionálů ho také dokáže spolehlivě naplnit. Jako nový vlastník se zodpovědně postará o každou nemovitost, může to být i ta vaše. Pokud uvažujete o prodeji nemovitosti, kontaktujte akviziční tým PSN.

Čtěte také:  Jak na skandinávský styl a hygge v malém bytě

Zdroj: PSN

Napsat komentář

Cookie Consent with Real Cookie Banner