Naše kotelna pro váš bytový dům či SVJ

Společenství vlastníků bytových jednotek a menší bytová družstva v Brně a dalších větších městech aktuálně řeší otázku rekonstrukce a modernizace starých kotelen. Původní vytápění navržené a zrealizované v devadesátých letech již není dostačující a nároky na jejich vybavení jsou dnes mnohem vyšší.

Společnost SETOP s.r.o. nabízí odbornou  pomoc s řešením od prvotní schůzky až po předání nové spuštěné kotelny – vše navrhneme a zrealizujeme na klíč.
Zaměřujeme se na realizaci ve větších městek, jako je Brno, Vyškov, Blansko a jejich okolí.

1. Projekt plynové kotelny pro Váš bytový dům, SVJ

Projekt Vaší nové kotelny zpracují naši zkušení projektanti. Všechny námi montované kotle dobře znají a do projektu zapracují pro Vás nejlepší řešení.

  • Bezchybný projekt je podmínkou úspěšné realizace
  • Navrhneme optimální velikost, případně počet kotlů
  • Navrhneme optimální velikost zásobníku na ohřev teplé vody
  • Vyřešíme spalinové cesty, komín, přívody vzduchu,..
  • Doporučíme moderní řídící systém, který Vám zajistí úsporu nákladů

2. Výběr vhodného kotle/kotlů pro Váš bytový dům

Do projektu navrhujeme vždy osvědčené řešení. Dbáme na kvalitu a dlouhodobý provoz s minimem servisních nákladů. Nejčastěji volíme kotle stacionární kondenzační s kvalitním výměníkem, který není tolik náchylný k zanášení nečistotami. Tyto typy kotlů mají minimum poruch a nejsou tolik náročné na čistotu a tvrdost vody v topném systému. Všechny tyto výhody máme dlouhodobě ověřeny při následném servisování již realizovaných akcí. Námi navrhované kotle jsou vyráběny v rámci ČR a SR – podporujeme místní výrobce.

3. Realizace díla – Vaší nové plynové kotelny

Samotná realizace probíhá dle schváleného projektu v předem dohodnutém termínu. Musíte prosím počítat s krátkodobou odstávkou – ideální je tedy naplánovat rekonstrukci mimo topnou sezonu. Při rekonstrukci jsme schopni vyřešit i drobné stavební práce, opravy omítek, přívody vzduchu, atd. Naši topenáři mají mnoho zkušeností z předchozích děl. Nejsou to nezkušení „vodaři“, kteří  kotelnu nikdy neviděli. Závěrem provedeme spuštění kotlů autorizovaným servisním technikem, provedeme zaškolení obsluhy, doložíme revize, atesty a všechny potřebné dokumenty. Výsledkem je nová krásná kotelna s dlouhodobou životností, která Vám bude dělat radost.

Čtěte také:  Bytové doplňky aneb buďte kreativní i v interiéru

V průběhu podzimu 2018 jsme realizovali několik rekonstrukcí kotelen v bytových domech v Brně. Nejčastěji používanými kotli byly Protherm Medvěd Condens 48KKS. Jedná se o novou řadu kotlů Protherm, které vynikají jednoduchostí obsluhy, bezproblémovým provozem a možností ohřevu teplé vody v externích zásobnících. Další nespornou výhodou je jejich vhodnost pro napojení na původní topné systémy a prodloužená záruka 5 let.

Pro ohřev teplé vody byl instalován nepřímotopný ohřívač ACV, jehož předností je vysoce kvalitní izolace, možnost umístění na zem, nerezový zásobník a ovládací panel s teploměrem a regulačním termostatem. Jedná se o zásobníky určené pro náročné provozy.

Tyto instalace byly doplněny opět velmi kvalitními čerpadly značky Grundfos (konkretně ALPHA2) a expanzními nádobami Reflex.

Záruka na kotelnu

Společnost SETOP s.r.o. poskytuje nadstandartní záruku na kotle v délce pěti let. Rádi Vám s rekonstrukcí  nebo novostavbou Vaší kotelny pomůžeme.

Obraťte se na naše techniky, případně nás navštivte v naší provozovně v ulici Brněnská 83, Holasice.

Tel: 733 539 189, obchod@setop.cz, www.setop.cz

0 Comments

Leave a reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Log in with your credentials

Forgot your details?