Komu prodat bytový dům? Zájemců jsou dnes zástupy. Jak mezi nimi vybrat toho pravého?

Internet je prostorem neomezených možností, bohužel je však také plný nástrah. Nabídek okamžitého odkupu nemovitosti se dá během chvíle najít až příliš, přídomek „snadno a rychle“ však u dlouhodobých aktiv není optimální. Přesto se dá i bytový dům prodat přímou cestou, bez rušivých elementů, prostředníků a jejich provizí, bez zdlouhavých vyjednávacích a schvalovacích procesů. To v případě, že se obrátíte na spolehlivého kupujícího a zodpovědného investora v jednom, společnost, která nabízí více než jen poutavou internetovou prezentaci.

Spokojenost nyní i v budoucnosti

Zajímavá cenová nabídka a okamžitá platba prodávajícího jistě na první pohled zaujme. Má-li však být majitel s prodejem opravdu spokojený dlouhodobě, nejde opomíjet budoucnost  nemovitosti. Tu realitní kanceláře, zprostředkovatelé s „neodolatelnou nabídkou“, ani různé weby s odhadem ceny na pár kliknutí (a neurčitými záměry k tomu) pochopitelně nezaručí. Naopak ji může zaručit investor s bohatými zkušenostmi a referencemi. Férová cenová nabídka je pro něho samozřejmostí, stejně jako komplexní podpora s formálními a právními náležitostmi. I takového investora můžete najít na internetu. Zajímá vás kde?

PSN KUPUJE

Web PSN KUPUJE prezentuje akviziční tým společnosti PSN, který nabízí pomocnou ruku majitelům nemovitostí. Dlouhodobě se zajímá o bytové domy, ale i luxusní vily, zajímavé architektonické stavby nebo komerční objekty, obchodní centra, logistické areály, kancelářské budovy aj. V jejím hledáčku jsou i pozemky. Na realitním trhu působí již od roku 1991. Již třicet let sbírá společnost PSN zkušenosti a vytváří vlastní portfolio nemovitostí, které zdobí mj. ikonický Metronom, legendární Dům módy na Václavském náměstí nebo Tančící dům, nejvýznamnější památka moderní architektury v Praze. Reference, portfolio nemovitostí PSN, o které se jako solidní investor a zodpovědný vlastník vzorně stará, najdete na webu PSN KUPUJE.

Rezidence Opletalova nebo Palác Dlážděná v samém srdci historické Prahy, Pilcova rezidence na Palmovce, Rezidence Nad Korábem v Libni nebo třeba Rezidence U Prokopa v památkové zóně Žižkov. To jsou jen některé z posledních projektů PSN, které prostřednictvím citlivé rekonstrukce vdechly nový život bytovým domům po celé Praze. Další jsou v přípravě, například na Vinohradech, na Letné, v Dejvicích, ve Vršovicích nebo přímo na Praze 1. Stane se i Váš bytový dům jedním z těch, které s PSN rozkvétají? Udělejte první krok, kontaktujte akviziční tým PSN.

Čtěte také:  SAPELI nově nabízí bezpečnostní dveře v 76 dekorech - Bezpečnostní dveře RC3 GOLIAS sladěné s interiérem

Zdroj: PSN

Napsat komentář