Jarní úklid je tady

Úklid nikdy nekončí. Naštěstí s novým tyčovým vysavačem Rowenta X-Force Flex 11.60 AQUA se budete divit, jak jde úklid pěkně od ruky a mnohem snáz. Užijte si každou chvilku!

S bezdrátovým tyčovým vysavačem Rowenta X-Force Flex 11.60 AQUA (RH9890) je potěšení uklízet! Současně můžete vysávat i vytírat a díky flexibilní trubici dosáhnete až čtyřikrát dále pod nízkým nábytkem, aniž byste namáhali záda. S funkcí Power LED Vision navíc zachytíte veškerý prach, který vám už neuteče! Technologicky vylepšený digitální motor Digital Force (až 130 Air Wattů) a přiložená výkonná zasouvací baterie (25,2 V) vám poskytnou 45 minut opravdu efektivního úklidu! O výkonu a zbývajícím čase provozu budete mít přehled na kontrolním displeji – poskytuje vám navíc dokonalou rovnováhu pro optimalizaci vašeho úklidu. Bezdrátový vysavač disponuje třemi režimy (úsporný, maximální a tlačítko intenzivního výkonu), vyhoví tak všem vašim potřebám – každodennímu úklidu všech povrchů, ale také likvidaci větších nečistot, které si vyžadují pořádný výkon! Oproti předchozím řadám je X-Force FLEX 11.60 vylepšený o polohu Stop&Go, pokud potřebujete krátkou pauzu pro vysátí povrchů s ručním vysavačem, tak kartáč a trubice zůstanou samostatně stát. Údržba je snadná, objemnou (0,9 l) nádobku na prach snadno vyprázdníte a vyčistíte. Stejně tak cyklon a filtr jsou omyvatelné vodou. Součástí vysavače je široká nabídka příslušenství – vytírací hubice Aqua Head se 2 mopy, mini kartáček Electro k odstranění hluboko usazených vlasů a nečistot, štěrbinová hubice pro těžko dostupná místa, kartáč pro úpravu pohovek, dva integrované jemné kartáče, abyste byli vždy připraveni vysávat povrchy a napájecí stanice pro snadné připojení a uložení vysavače. Doporučená prodejní cena je od 10 999 CZK/ 429 EUR/ 152 990 HUF.

Rowenta X Force 11.60 Rh9890 1 3
Rowenta X Force 11.60 Rh9890 1 3

I. TIP: Vysavač je navíc vhodný I pro alergiky! Zachytí až 99,99 % prachových částic a díky filtrační technologii vypouští čistý vzduch.

Čtěte také:  Rekonstrukce? Vyměňte i vchodové dveře do bytu

II. TIP: V případě potřeby vyššího výkonu můžete navýšit provozní dobu vašeho přístroje a vysávat až 1 hodinu a 30 minut, pokud si dokoupíte dodatečnou baterii.

/Komerční sdělení/

Napsat komentář

Cookie Consent with Real Cookie Banner