Jaké obrazy dnes frčí?

Chcete vylepšit svůj interiér a nevíte, čím by to mělo konkrétně být? Poradíme vám cestu, se kterou nešlápnete vedle. Doporučujeme vám moderní obrazy do bytu. Že už nad nimi delší dobu přemýšlíte, ale pořád si nejste jisti, jaké zvolit? Podívejte se s námi na ty nejprodávanější motivy, které jsou v dnešní době jasným trendem. A to v mnoha různých velikostech, které vybírejte primárně podle místa, kam chcete obra umístit.

Hitem jsou známé osoby

Skutečně je to tak. V tomto případě sice nemáme na mysli klasický obraz, ale spíše fotografii, ale to nic nemění na tom, že se jedná o artikl, který je celkem žádaný. A jaký je tím, který lze označit slovem nejžádanější? Jsou to stylové obrazy s Marilyn Monroe. Pokud i pro vás byla tato žena někým zcela výjimečným, je to dobrý důvod, abyste si ji také pověsili na zeď. Ideálně v takových pózách, o kterých musíme říci, že ji doslova proslavily.

Zkuste také přírodu

Chcete se držet při zemi a zvolit něco klidnějšího, co vás dokáže uklidnit navodit domácí pohodu? Pokud ano, nic nezkazíte přírodními motivy. A je jedno, zda se bude jednat o fotografii, nebo zda mluvíme o klasické malbě. I příroda j v souvislosti se segmentem obrazů velkým hitem, a když si vyberete daný směr, rozhodně s ním vedle nešlápnete. A co konkrétně doporučíme?

  • Louky a lesy
  • Západy slunce
  • Hory a údolí

Abstrakce jako volba do moderních bytů

Co je jasným tipem číslo tři? Obrazy, které lze označit pojmem abstraktní. Hlavně do moderních interiérů mohou být jasnou volbou. V čem jsou tak výjimečné? J to primárně tím, že v nich možná nic konkrétního neuvidíte. To ale není na škodu, jelikož celkově budou působit velmi originálně. A to hlavně pro použití různých tvarů a čar, ale třeba i pro použití různých barev. Vše může sice vypadat nesourodě, ale jakmile takový obraz pověsíte na stěnu, buďte si jisti, že si ho zamilujete.

0 Comments

Leave a reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Log in with your credentials

Forgot your details?