Jak relaxovat, když je venku deštivo? Tyhle tipy vás spolehlivě zabaví

Venku je deštivo a vy nevíte, co dělat? Není potřeba být pořad za každou cenu aktivní. Nenechte si zkazit náladu a nalaďte se na vlnu pozitivní energie – déšť poskytuje ideální čas ke skutečnému relaxu, na který jindy není čas.

Čas na hraní

Od přírody jsme my lidé hraví, a i když máme dětská léta dávno za sebou, obvykle nepohrdneme možností si je aspoň na chvíli připomenout. Když prší, vytáhněte deskové hry a s rodinou či přáteli si něco zahrajte. Pokud zrovna nemáte spoluhráče, zabavíte se i sami, skvělou volbou je také křížovka nebo sudoku. S luštěním pomůže křížovkářský slovník online, takže se nemusíte bát, že byste nevyluštili tajenku.

Péče o vaši krásu

Kdy naposledy jste si zašli na kosmetiku nebo na masáž? Tyto relaxační procedury si v dnešní uspěchané době dopřáváme málokdy, tak proč nevyužít deštivý den ke zkrášlení? Skvělou volbou může být domácí pleťová maska, která dodá vaší pleti potřebné živiny a opět ji krásně vypne a vyhladí. Na internetu se dá nají spousta návodů na snadnou výrobu domácích masek, skvělé jsou třeba ty s mlékem, medem nebo ovesnými vločkami, které dodávají pleti žádoucí hydrataci.

Vychutnejte si šálek horké kávy nebo čaje

Deštivé počasí doslova vyzývá k tomu dopřát si šálek horkého nápoje. V závislosti na tom, co máte raději, si můžete dopřát kvalitní kávu, která vás povzbudí a dodá vám potřebné antioxidanty, ale skvělou volbou může být také bylinkový čaj. Tymiánový čaj patří k těm, které vám pomohou s relaxací a navodí příjemné pocity klidu a pohody. Dochuťte jej medem a užijte si dokonalý relax, který podpoří i vaše zdraví.

Experimentujte v kuchyni

Zkuste si připravit něco chutného na zub. Namísto klasických receptů si najděte nějaký nový a netradiční. Dobrou volbou může být třeba nějaký dezert, který skvěle doplní váš horký nápoj. Třeba získáte novou oblíbenou recepturu, kterou pak budete rádi znovu opakovat.

Napsat komentář

Cookie Consent with Real Cookie Banner