Hygienicky čisté společné prostory v bytovém domě? Máme pro vás řešení

Kliky, zvonky, tlačítka od výtahů, madla na schodišti – i v těch menších bytových domech je pohyb po společných prostorech nezbytný a výše vyjmenovaných ploch se musíme dotknout. Víte, že ve vašem bytovém domě je bezpečno z pohledů virů a bakterií? Máme pro vás vysoce hygienické a dlouhotrvající řešení.

Standardní přípravky nejsou řešením

Zvýšený úklid a důraz na hygienu se v aktuálním období řeší v téměř každém bytovém domě. Víte však, že efektivita úklidu standardními přípravky, jako je Savo či Anti-Covid, nemá z dlouhodobého hlediska význam? Po několika hodinách ztrácí svou účinnost a čištění rizikových ploch by se muselo provádět několikrát denně. To je však jak časově, tak finančně neefektivní, takže zvýšené nároky na úklidové firmy nejsou řešením.

Uzavřete povrch díky nanotechnologii s antibakteriálním účinkem

Existuje však nanotechnologický nástřik HFoAB, díky kterému se po aplikaci na povrchu vytvoří tenká hydrofobní vrstva. Tento povrch se uzavře a je dlouhodobě chráněn před mikrobiálními účinky vybraných bakterií a kvasinek. Když dodržíte následující doporučení a budete plochy pravidelně uklízet dodanou dezinfekcí, nástřik vydrží působit až 12 měsíců. Nástřik je určený především jako ochrana nesavých povrchů a leštěných kovů, což jsou v bytovém domě právě rizikové plochy, kterých se musíme nejvíce dotýkat – vchodové dveře, zábradlí, dveře výtahů, schránky apod.

Zaujalo vás toto řešení pro čisté společné prostory v bytovém domě? Více informací naleznete na webu: WWW.VOGLIAENERGO.CZ nebo na e-mailu: sprava@vogliaenergo.cz.

0 Comments

Leave a reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Log in with your credentials

Forgot your details?