Dřevostavba od Haas Fertigbau je zárukou kvality

Nevíte, jakou firmu oslovit s přáním ohledně realizace dřevostavby? V tom případě se pozastavte nad firmou Hass Ferfigbau, která má 25letou tradici na trhu. Za sebou má již 28.000 úspěšných staveb po celé Evropě a je připravena nabídnout své služby i vám a vyslechnout vaše konkrétní požadavky.

Společnost Hass Fertigbau, která se zabývá realizacemi dřevostaveb a také bungalovů na klíč, je v každém případě zárukou kvality, a to nejen díky své 25leté tradici. Společnost totiž staví z velmi kvalitních konstrukčních systémů značky Thermo-Protect a ke své práci používá výhradně dřevo, které má rodokmen. Na konstrukce i konstrukční prvky bydlení dává Hass Fertigbau záruku 30 let. Pokud vám postaví kompletně celý dům, je záruka 3 roky. U této firmy rovněž oceníte rychlost výstavby a také vstřícný přístup odborníků, kteří v této společnosti pracují.

Firma, která má tradici

Každá dřevostavba je svým způsobem unikátní. Každá stavba je totiž realizována dle přání konkrétního zákazníka. Firma navíc svým klientům vychází vstříc ve všech směrech, tudíž pokud mají dost odvahy na to, aby si stavbu dokončili svépomocí, nikdo jim v tom nebrání. Firma Haas Fertigbau má tradici v ČR i v celé Evropě. V ČR má na svém kontě realizaci již 1.000 staveb a dohromady postavila již 28.000 staveb po celé Evropě.

Vybírat si můžete z desítek typových dřevostaveb

Přejete si postavit útulný bungalov či máte zálusk na patrový rodinný dům v moderním duchu? Ať tak či onak, v každém případě vás čeká vysoký standard bydlení v jednom z desítek typových dřevostaveb všeho druhu. Každý dům navíc firma přizpůsobí zcela vašim konkrétním požadavkům. Můžete si tak postavit třeba i svůj vysněný dům dle svého architektonického návrhu.

Proč si k realizaci vybrat firmu Haas Fertigbau?

  • Tradice firmy je 25 let
  • Dohromady zrealizovala již 28.000 staveb po celé Evropě
  • Stavbu přizpůsobí zcela konkrétním požadavkům zákazníka
  • Záruka na veškeré bytové konstrukce je 30 let a na konkrétní stavbu 3 roky
Čtěte také:  ​Štědrovečerní tradice mají stále své kouzlo. Nezapomínejme na ně

Ať je již vaším snem moderní bungalov, který se hodí na každý pozemek či rodinný patrový dům, se společností Hass Ferfigbau se vám bude spolupracovat velmi hladce a bydlet ve svém budete, co by kamenem dohodil.

0 Comments

Leave a reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Log in with your credentials

Forgot your details?