Automatizace domácnosti je přirozený proces. Proč zvolit Somfy?

O člověku se říká, že je tvor společenský. V obecném měřítku jde o pravdivé tvrzení, ovšem našli bychom i mnohem výstižnější přívlastky. Kromě toho, že vyhledáváme společnost dalších lidí, jsme neskutečně pohodlní. Když něco zavání komfortem, obvykle neodmítneme. I proto (anebo spíš právě proto) je chytrá domácnost dalším přirozeným krokem na cestě k absolutnímu štěstí. Díky systémům Somfy je automatizace tak snadná, jak jen může být.

Využijte dálková ovládání

Automatizace je moderním prvkem domácnosti. Využívat můžete centrální dálkové ovládání, případně alternativu v podobě mobilní aplikace. Obojí umožňuje ovládání vskutku pestré palety zařízení.

Konkrétně Somfy, špičkové francouzské produkty s více než 50letou tradicí, pokrývají prakticky všechny aspekty každodenního fungování domácnosti. Do jaké míry je využijete, je otázkou vaší představy o optimálním pohodlí.

Se Somfy můžete mít vždy na dosah ruky stínící systémy, osvětlení, garážová vrata i vjezdovou bránu, ale také veškeré zabezpečení včetně chytrého zamykání hlavních dveří. Stačí stisknout tlačítko na ovladači nebo se dotknout příslušné ikony v přehledném rozhraní mobilní appky – a dům se „rozhýbe“ bez dalšího fyzického přičinění.

Sami sobě režiséři

Obavy z časově náročného, a dost možná i z technicky náročného nastavování jednotlivých částí ekosystému Somfy, můžete klidně hodit za hlavu. S chytrým ovládáním TaHoma switch je automatizace domácnosti hračka. Vytvoříte si vlastní „scénáře“ (např. pro příchod domů a odchod z domu), které vám umožní aktivovat všechny dílčí prvky stiskem jediného tlačítka.

S automatizací domácnosti můžete začít ve specializovaném eshopu Kovopolotovary.cz.

Napsat komentář