Uživatel

JUDr. Tomáš Pacner se řadí mezi odborníky na realitním trhu již od roku 1990. Problematiku SV a realitní poradenství řeší s klienty na denní bázi.

Po absolvování Právnické fakulty na Univerzitě Karlově v Praze disponuje desetiletými zkušenostmi v podnikovém řízení a následných 26 let se zabývá obchodem s nemovitostmi. Dlouholetá praxe zajišťuje JUDr. Tomáši Pacnerovi zkušenosti jako je Profi předseda SV, který řeší nemovitostní problematiku, má praktické zkušenosti s problematikou BD a SV.

Společně s týmem odborníků ze společnosti RAK CZ a.s., působící na realitním trhu již od roku 1990, provádí vlastníky celým procesem od vzniku a založení SV, a to od A-Z. Radí v přípravné fázi se správným formulováním, navrhuje obsah, konzultuje, finalizuje, představuje, účastní se zasedání shromáždění a řídí mimo jiné oddělení Správy nemovitostí, která zajišťuje komplexní servis se správou, provozem a údržbou nemovitostí, a to včetně pronájmu a prodeje.

Setkat se s ním můžete i v pravidelném periodiku Rakův svět nemovitostí, publikoval řadu odborných článků a komentářů, je registrován v odborných poradnách zaměřených na problematiku realitního poradenství a v neposlední řadě na školení Asociace realitních kanceláří České republiky, kde pravidelně přednáší jako lektor problematiku SV a právních vztahů v oblasti nemovitostí.

Stav tohoto uživatelského účtu je Approved

Tento uživatel nemá prozatím vyplněny žádné údaje.

Log in with your credentials

Forgot your details?