Zimní provoz fotovoltaiky na bytových domech (1. díl): Sníh, údržba a odpovědnost
Dobrou zprávou pro všechny vlastníky fotovoltaiky jistě je, že fotovoltaická elektrárna pracuje i v zimě. Právě v tomto období ale vzniká nejvíce dotazů a obav: má se sníh z panelů odklízet, nebo je to zbytečné? Kdo to má dělat? A jak je to s odpovědností?