Jak zařídit ložnici

Zvolené téma obsahuje celkem 8 odpovědí. Do diskuze (3 diskutující) se naposledy zapojil uživatel  MarcelK a poslední změna proběhla před 9 měsíci, 1 týdnem.

 • Vytvořil
  Téma
 • #4411 odpověď
  AlenaRuzickova
  AlenaRuzickova
  Účastník

  Stavíme rodinný dům a já přemýšlím, jak vybavit jednotlivé místnosti. Asi nejvíce práce mi zatím dává ložnice. Máme ji celkem velkou 20 metrů čtverečních a tak nevím, co všechno tam dát, aby nebyla příliš přeplácaná ani prázdná. Zalíbil se mi článek na http://www.homezin.cz/media/inspirace-pro-zarizeni-loznice-fotogalerie-2 , kde píší, co vše se dá do ložnice dát, aby se zútulnila a nemusela sloužit pouze ke spánku, ale hlavně k relaxaci. Takže mne zaujal třeba nápad se závěsným křesílkem u okna, kde by se dalo číst, menší knihovničku, toaletní stolek, postel, komoda, šatní skříň a pak třeba i místnost vyzdobit kromě jiných dekorací i rodinnými fotkami. Co byste ještě přidali?

 • Autor
  Odpovědi
 • #4414
   pepe

  Že by skrytá reklama? Ložnice 20mq? Vám nikdo neříkal že ložnice má být co nejmenší 🙂 Vážená paní, ložnice slouží hlavně pro spaní a nemusím si z ní dělat druhý obývací pokoj! A když budu chtít relaxovat, tak si lehnu (sednu) na zahradu pod pergolu, vezmu si k tomu nějakou knihu (nebo i bez knihy), vychlazený drink a nebudu se zavírat do ložnice!!

  odpověď
 • #7813
   Lona

  Já bych to neodsuzovala, když chce někdo ložnici se závěsným křeslem ať si pořídí, 20 m2 jako proč ne, máme 22 a v ložnici jen nespíme, naopak mám tam křeslo na čtení, lampu a svůj klid, zatímco v obýváku je většinou spousta rušivých elementů typu televize, notebook, konzole, kočka, pes, manžel, děti … dát odkaz je mnohem lepší, než někde stáhnout fotku, porušit autorské právo a vložit ji na diskuzi …

  odpověď
 • #7871
   Terka

  Dobrý den, myslím si, že přidání odkazu nemusí hned znamenat reklamu.. Já když jsem vybavovala ložnici tak jsem se inspirovala články z této stránky http://www.pravydomov.cz/interier/loznice/ . Jsou tam některé zajímavé typy na vybavení. Já osobně upřednosňuju hodně prostornou a hlavně osvětlenou ložnici, kde je prostě příjemné prostředí a neni to přeplácané. Takže závěsné křeslo bych do ložnice nedávala.

   

  odpověď
 • #7872
   Terka

  Dobrý den, myslím si, že přidání odkazu nemusí hned znamenat reklamu.. Já když jsem vybavovala ložnici tak jsem se inspirovala články z této stránky [Externí odkaz] pro zobrazení se prosím přihlašte . Jsou tam některé zajímavé typy na vybavení. Já osobně upřednosňuju hodně prostornou a hlavně osvětlenou ložnici, kde je prostě příjemné prostředí a neni to přeplácané. Takže závěsné křeslo bych do ložnice nedávala.

  odpověď
 • #8214
  AdriBo AdriBo 
  Účastník

  Při vybírání nábytku do nové ložnice jsme chtěli světlý dekor a celou sadu ve stejném stylu. Postel+noční stolky+šatní skříň+komoda. Další kritérium byla přijatelná cena. Vybrali jsem na eshopu [Externí odkaz] pro zobrazení se prosím přihlašte a musím říct, že není špatný. Byla levná, takže tam nějaké ústupky jsou, ale vše je funkční a vypadá dobře.

  odpověď
 • #8663
   Boř

  Malý dotaz, kupovali jste ložnicové sestavy nebo si skládali sami podle vkusu? Co má na mysli, např toto [Externí odkaz] pro zobrazení se prosím přihlašte

  pokud odkaz vadí odstraňte – dávám pro pochopení o čem mluvím, jde mi o to poměr cena a úspora času, co nejrychleji vybavit byt, měl jsme sice návrh od bytového designéra, jako hezké, ale prostě některé prvky nesehnatelné, tak zvažuju prostě koupit sestavu a mít pokoj, co si o tom myslíte? nebo jsem až moc línej?

  odpověď
 • #8775
   Hana

  Také jsme rekonstruovali interiér bytu, akorát novostavbu, nikoliv starý panelák. Sehnali jsme opravdu čirou náhodou tuto firmu [Externí odkaz] pro zobrazení se prosím přihlašte která nám zařídila všechnod A do Z. Všem vřele doporučuji dál.

  odpověď
 • #8799
   MarcelK

  Jaké máte v ložnici podlahu? Rekonstruujeme celý byt a přemýšlím o koberci po celé ploše podlahy. Asi nějaký takovýto https://www.floorwood.cz/bytovy-koberec-cosy-861-sire-4m/ máte někdo zkušenosti s takovými huňatějšími koberci?

  odpověď
Odpověď na: Jak zařídit ložnici

Pravidla diskuzního fóra naleznete zde.
Your account can't use Advanced BBCodes, they will be stripped before saving.

Osobní informace:
Storno

Přihlásit s uživatelskými údaji

Zapomněli jste heslo?