Úvod › Fóra › Všechny kategorie › Teplo a voda › Vyučtovaní nakladu › Odpověď na: Vyučtovaní nakladu
15/05/2023 v 09:44
#31072
Host
Četla jsem ty doporučene zakony a zajímalo by mne co je dobře to co nam teď počítají nebo jak to bylo před . Jestli jsem to pochopila tak vyučtovaní počítano na 100% je špatně