Odpověď na: Vyučtovaní nakladu

Úvod Fóra Všechny kategorie Teplo a voda Vyučtovaní nakladu Odpověď na: Vyučtovaní nakladu

#31072
Hela
Host

Četla jsem ty doporučene zakony  a zajímalo by mne co je dobře to co nam teď počítají nebo jak to bylo před . Jestli jsem to pochopila tak vyučtovaní počítano na 100% je špatně