Úvod › Fóra › Všechny kategorie › Správa domu › Nemožnost využívání společných prostor › Odpověď na: Nemožnost využívání společných prostor
30/03/2023 v 22:55
#30886
Účastník
Dajvr,
pokud máte nefunkční výbor, tak ho odvolejte a zvolte jiný, který by se o dům staral. Novému výboru může shromáždění uložit, jak dům opravit. Bude to sice stát více peněz, ale nic lepšího nelze v popisované situaci dělat.
Vám ale jde pouze a jen o to, aby jste neměl nižší příjmy z nájmu, že?
Jinak po SVJ můžete požadovat jakoukoliv náhradu za cokoliv. Pochybuji, že by takovou náhradu soud přiznal.