Odpověď na: Nemožnost využívání společných prostor

Úvod Fóra Všechny kategorie Správa domu Nemožnost využívání společných prostor Odpověď na: Nemožnost využívání společných prostor

#30886
PavelPavel
Účastník

Dajvr,

pokud máte nefunkční výbor, tak ho odvolejte a zvolte jiný, který by se o dům staral. Novému výboru může shromáždění uložit, jak dům opravit. Bude to sice stát více peněz, ale nic lepšího nelze v popisované situaci dělat.

Vám ale jde pouze a jen o to, aby jste neměl nižší příjmy z nájmu, že?

Jinak po SVJ můžete požadovat jakoukoliv náhradu za cokoliv. Pochybuji, že by takovou náhradu soud přiznal.