Odpověď na: Třetí dodatek o prodloužení smlouvy o jeden rok

Úvod Fóra Všechny kategorie Byt Třetí dodatek o prodloužení smlouvy o jeden rok Odpověď na: Třetí dodatek o prodloužení smlouvy o jeden rok

#30826
Ladislav Laker
Host

Nemáte nárok na nic jiného než na to co je uvedeno v nájemní smlouvě. Pokud nejste spokojen se smluvními podmínkami, pak v květnu vykliďte byt a odevzdejte klíče. Vyřešeno.

Smlouva na dobu určitou končí posledním dnem automaticky. Právě toto je onen zákonný důvod, na který se ptáte. Je tedy nesmyslná Vaše domněnka, že by Vás pronajímatel údajně měl “vypovědět z nájmu”. To by bylo z jeho strany nadbytečné a právně neúčinné jednání.