Odpověď na: povinnost zasílání přes datovou schránku

Úvod Fóra Všechny kategorie Správa domu povinnost zasílání přes datovou schránku Odpověď na: povinnost zasílání přes datovou schránku

#30815
PavelPavel
Účastník

mku03375,

prosím, můžete dát odkaz na ten webinář?

Bylo to tvrzení podloženo nějakým §?

Abych prokázal, že jsem něco vložil do schránky, tak bych asi musel mít svědka a ještě zápis o vložení dopisu do schránky.

To mi DS nebo pošta připadá jednodušší.

Hezký den!

P.S.

tazatel píše o zprávách, kde by se muselo dokazovat doručení. A to je a asi bude doporučený dopis na České poště dražší než DS.