Úvod › Fóra › Všechny kategorie › Správa domu › povinnost zasílání přes datovou schránku › Odpověď na: povinnost zasílání přes datovou schránku
23/03/2023 v 09:41
#30815
Účastník
mku03375,
prosím, můžete dát odkaz na ten webinář?
Bylo to tvrzení podloženo nějakým §?
Abych prokázal, že jsem něco vložil do schránky, tak bych asi musel mít svědka a ještě zápis o vložení dopisu do schránky.
To mi DS nebo pošta připadá jednodušší.
Hezký den!
P.S.
tazatel píše o zprávách, kde by se muselo dokazovat doručení. A to je a asi bude doporučený dopis na České poště dražší než DS.