Úvod › Fóra › Všechny kategorie › Správa domu › povinnost zasílání přes datovou schránku › Odpověď na: povinnost zasílání přes datovou schránku
23/03/2023 v 09:35
#30813
Účastník
Libore,
v současné době je zasílání prostřednictvím DS levnější než posílání prostřednictvím doporučeného psaní.
A potom nastupuje § 159 NOZ o péči řádného hospodáře.
Když připočtete čekání na poště pro odesilatele a adresáta doporučeného dopisu, tak mi vychází, že bych raději dopis, kde potřebuji prokázat odeslání, posílal DS. Ale u nás to nikdo nevyžaduje. Někteří dokonce odmítají sdělit prostý e-mail natož adresu DS.
Hezký den!