Odpověď na: povinnost zasílání přes datovou schránku

Úvod Fóra Všechny kategorie Správa domu povinnost zasílání přes datovou schránku Odpověď na: povinnost zasílání přes datovou schránku

#30813
PavelPavel
Účastník

Libore,

v současné době je zasílání prostřednictvím DS levnější než posílání prostřednictvím doporučeného psaní.

A potom nastupuje § 159 NOZ o péči řádného hospodáře.

Když připočtete čekání na poště pro odesilatele a adresáta doporučeného dopisu, tak mi vychází, že bych raději dopis, kde potřebuji prokázat odeslání, posílal DS. Ale u nás to nikdo nevyžaduje. Někteří dokonce odmítají sdělit prostý e-mail natož adresu DS.

Hezký den!