Úvod › Fóra › Všechny kategorie › Správa domu › povinnost zasílání přes datovou schránku › Odpověď na: povinnost zasílání přes datovou schránku
22/03/2023 v 18:30
#30809
Host
Souhlasím, jen ještě jednou upozorňuji na případnou úpravu komunikace mezi výborem a členy SVJ, pokud je obsažena ve stanovách. Před chvílí skončil webinář, kde bylo řečeno, že nemusí být zasílány dokumenty doporučenou poštou, stačí vhodit dokument do schránky (zde šlo o hlasování per rollam, ale určitě to nebude jediný případ).
Ještě drobnost – takového člena, pokud si prosadí zasílání přes datovku, bych nechal všechny zprávy zaplatit, neboť toto použití datovky není neplacené.