Odpověď na: povinnost zasílání přes datovou schránku

Úvod Fóra Všechny kategorie Správa domu povinnost zasílání přes datovou schránku Odpověď na: povinnost zasílání přes datovou schránku

#30807
lojza
Host

A to jakože požaduje který z členů. Všichni vlastníci bytových jednotek jsou členy SVJ. Tak jako v mnoha případech jsou nájemníci BD zároveň členy BD.

Pokud ze zákona jako fyzická osoba nemám povinnost si zřizovat DS, tak nějaký člen nemá právo mi to nařizovat a prostě dostane doporučený dopis a hotovo!