Úvod › Fóra › Všechny kategorie › Správa domu › povinnost zasílání přes datovou schránku › Odpověď na: povinnost zasílání přes datovou schránku
22/03/2023 v 13:32
#30807
Host
A to jakože požaduje který z členů. Všichni vlastníci bytových jednotek jsou členy SVJ. Tak jako v mnoha případech jsou nájemníci BD zároveň členy BD.
Pokud ze zákona jako fyzická osoba nemám povinnost si zřizovat DS, tak nějaký člen nemá právo mi to nařizovat a prostě dostane doporučený dopis a hotovo!