Úvod › Fóra › Všechny kategorie › Byt › Prodej domu zkušenosti, Brno. › Odpověď na: Prodej domu zkušenosti, Brno.
22/03/2023 v 08:33
#30801
Host
Za mě určitě s realitkou, prodej nemovitosti za X milionů korun by si člověk neměl dělat sám…nám prodávala dům v Krpoli realitka Vysněný dům a naprostá spokojenost.