Odpověď na: Prodej domu zkušenosti, Brno.

Úvod Fóra Všechny kategorie Byt Prodej domu zkušenosti, Brno. Odpověď na: Prodej domu zkušenosti, Brno.

#30801
Petr Jelínek
Host

Za mě určitě s realitkou, prodej nemovitosti za X milionů korun by si člověk neměl dělat sám…nám prodávala dům v Krpoli realitka Vysněný dům a naprostá spokojenost.