Odpověď na: Prostředky na účtu

Úvod Fóra Všechny kategorie Finance Prostředky na účtu Odpověď na: Prostředky na účtu

#30330
PavelPavel
Účastník

Petře,

pokud se bude jednat o pojištěný spořící účet, tak nevidím problém. Jaká bude výpovědní lhůta?

Obecně převod peněz není v kompetenci shromáždění, ale můžete mít něco ve stanovách nebo rozhodnutí shromáždění.

Naopak. Pokud budete mít peníze  na nízkoúročeném běžném účtu, tak nepostupujete v souladu s § 159 NOZ.

Hezký den!

Cookie Consent with Real Cookie Banner