Odpověď na: Čištění vzduchotechniky

#30047
MilanMkujbcmku03375
Host

Máte-li na mysli odtah z bytů do “komínků” na střeše, dělali jsme to. Firma nám ukázala výsledek – 3,5 pytle svinstva za ty roky, kdy tam bydlíme. Prováděli to formou vysátí, čili bez nějakého obtěžování lidí, zároveň to také vydesinfikovali. Poté jsme si na komínky nechali posadit ventilační turbíny (bez el. pohonu). Bližší případně na e-mail.