Úvod › Fóra › Všechny kategorie › Správa domu › počet osob v propojených bytech › Odpověď na: počet osob v propojených bytech
31/08/2022 v 13:50
#29519
Host
Píšete, že z hlediska právního jde o dva byty. Propojení obou bytů je nejspíše “načerno”. Poškodili jste budovu. Porušili jste stavební zákon a požární předpisy.
Osoba která zajišťuje / vykonává správu domu vychází z toho, že jde o dva samostatné byty. Pokud se k nějakému účelu používají počty osob obývajících byt, pak je Vaší povinností tyto počty oznámit pro každý byt samostatně.