Vyúčtování vodného

 • Toto téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel ZR a poslední změna proběhla před 3 roky a 8 měsíci.
 • Vytvořil
  Téma
 • #1295 Odpovědět
  Jarmila
  Host

  Dobrý den,

  v našem městě se liší cena vodného. Například v jedné lokalitě je 88,73,- Kč/ m3, v jiné 76,- Kč/ m3 a konkrétně v našem domě je cena 101,46,- /m3. Je toto možné?

  Děkuji za odpověď.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 vlákna odpovědí
 • Autor
  Odpovědi
  • #1296
    pepe
   Host

   Tak asi to možné je, když to píšete.

   Předpokládám, že věšteckou kouli tady nikdo nemá aby z ní vyčetl o jaké město se jedná a proč je rozdíl v lokalitách. Co tak zeptat se přímo dodavatele vody ve vašem nejmenovaném městě, to vás nenapadlo??

   Odpovědět
   • #2152
     ZR
    Host

    Mate mne zrak nebo je reakce webu lehce povysena, ironicka, mentorujici a tudiz nevhodna? Ztraci obyvatele tohoto statu zdvorilost, slusnost a cit pro jazyk? Uvazovala jsem o tom prihlasit se k odberu, ale bude-li se mnou jednano takto, ztracim chut.

    Odpovědět
  • #1297
    jarmila
   Host

   Konkrétně se jedná o město Větřní, okres Český Krumlov, kdy cena v nájemních domech je skutečně rozdílná a vlastně ani neznám cenu pro naše město, protože při zeptání dostanu vždy stejnou odpověď, že se voda rozpočítává dle odběru v domě i když každý bytový dům má v jednotlivých bytech měřáky na teplou a studenou vodu. Zřejmě asi konkrétně v našem domě není něco v pořádku, ale nevíme, jak získat potřebné informace a jak máme postupovat.

   Děkuji za odpověď

   Odpovědět
  • #1298
    pepe
   Host

   [Externí odkaz] pro zobrazení se prosím přihlašte

   Snad Vám to pomůže. A nepleťte si prosím ceny dodavatele vody a následné rozúčtovávání. To, že se “někoho” zeptáte na cenu vody a on vám odpoví, že se to rozpočítává tak a tak, není odpověď!

   Odpovědět
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 vlákna odpovědí
Odpověď na: Odpověď č. 1297 v Vyúčtování vodného

Pravidla diskuzního fóra naleznete zde.
Your account can't use Advanced BBCodes, they will be stripped before saving.

Osobní informace:
Storno

Log in with your credentials

Forgot your details?