reference Výtahy Kubík

 • Toto téma obsahuje celkem 2 odpovědi. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Klik a poslední změna proběhla před 3 roky a 3 měsíci.
 • Vytvořil
  Téma
 • #2441 Odpovědět
  Jozka
  Host

  Dobrý den, máte někdo zkušenosti s firmou Výtahy Kubík? Je to jedna z firem, od které jsme dostali nabídku pro instalaci výtahu.  Zajímá mě z Vašich zkušeností průběh realizace i navazující servis. Na referenční stránky firmy mě neodkazujte, neznám firmu, která by si tam dala špatnou. Děkuji předem, skutečné zkušenosti jsou k nezaplacení.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 1 vlákno odpovědi
 • Autor
  Odpovědi
  • #2563
    kaucuk
   Host

   U nás Výtahy Kubík vyhrály výběrko cenou a tím, že nic z našich požadavků nevidí jako problém. Ten se ale ukázal při akci. Když jsme problémy řešili, bylo příjemné vystupování pryč. Byly to nervy, vlivem i řady subdodávek, ale nakonec se podařilo, i když se zpožděním v předání. Na základě našich zkušeností doporučuji velmi detailně sepsat smlouvu a nelitovat peněz a najmout si PROFESIONÁLNÍ STAVEBNÍ DOZOR!

   Se servisem jsme zatím spokojeni.

   Odpovědět
  • #5911
    Klik
   Host

   Zdravím,u nás s Výtahy  Kubík byl problém s dodržováním termínů,stejně jako píše Kaučuk,taky sliby a realita se rozcházely-a to bez ohledu  na to,co bylo ve smlouvě.Papír v tomto případě  snese všechno.

   Odpovědět
Aktuálně je na stránce zobrazeno 1 vlákno odpovědi
Odpověď na: Odpověď č. 2563 v reference Výtahy Kubík

Pravidla diskuzního fóra naleznete zde.
Your account can't use Advanced BBCodes, they will be stripped before saving.

Osobní informace:
Storno

Log in with your credentials

Forgot your details?