M&M reality zkušenosti

Úvod Fóra Všechny kategorie Byt M&M reality zkušenosti

 • Toto téma obsahuje celkem 100 odpovědí. Do diskuze (3 diskutující) se naposledy zapojil uživatel František Kotalík a poslední změna proběhla před 5 měsíci a 3 týdny.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 68 vláken odpovědí
 • Autor
  Příspěvky
  • #10049 Odpovědět
   Martina
   Host

   Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli máte někdo zkušenost s touto realitní kanceláří? Prodáváme byt a zároveň máme vyhlídnutý barák, který nabízí právě zmíněná realitní kancelář, tak bych chtěla znát něčí poznatky kdo má nějakou osobní zkušenost. Předem děkuji Martina Pokorná.

  • #10059 Odpovědět
   Ida
   Host

   My jsme pouze přes mm reality pronajímali byt kdysi dávno. A všechno proběhlo v pořádku, makléř s námi spolupracoval dobře.

   • #27372 Odpovědět
    Marek
    Host

    A mohu se zeptat jakou si makléř řekl provizi? A jestli vše od nafocení po inzerci zařídil sám? My teď budeme taky pronajímat byt a přemýšlíme, že oslovíme MM reality, tak proto se ptám.

    • #27451 Odpovědět
     Jiří Pinc
     Host

     Dobrý den, jsem realitní makléř z M&Mreality, pokud máte jakékoliv dotazy,. Můžete mne kontaktovat na tel. 732681419.

    • #27516 Odpovědět
     Eliška
     Host

     Dobrý den, přes tuto realitku jsem bohužel kupovala byt a už nikdy více. Díky lžím makléře jsem zaplatila o 20 tisic navíc a skončilo to zfalsovanymi podpisy na předávacím protokolu… odpověď na stížnost jsem musela 2x urgovat a i tak si skutečnost prakticky nevěřili a trvalo to dva měsíce. Určitě bych volila jinou realitní kancelář…

    • #27648 Odpovědět
     Martin
     Host

     Tak my jsme teď po prodeji našeho domu moc spokojení s tím jak s námi makléř z této realitky fungoval. Ono to asi bude o lidech. Protože makléř byl stále na příjmu, o žádné peníze jsme nepřišli, spíš naopak a hlavně jsme to měli bez starostí.

    • #27747 Odpovědět
     Sebastian.F
     Host

     Martině přesně tak, někdy se může stát, že si s člověkem nesednete a už všechno zavrhnete. My jsme s touto realitkou taky byli spokojeni i když je to už pár let zpátky.

   • #29931 Odpovědět
    Josef
    Host

    Dobrý den, mám jenom ty špatné, už nikdy tuto společnost!! Nerespektují vůbec nic!!!

  • #10060 Odpovědět
   Pedro
   Host

   S touto firmou už nikdy nic!  Jednou jsem je zkusil při pronájmu bytu v RD, nesplnili mé požadavky na základní prověření zájemce o pronájem a šoupli mi do bytu neplatiče, grázla hledaného policií…

   Druhá zkušenost – nevýhradní!!! smlouva na prodej nemovitosti. Dávají si do smluv všelijaké kličky ve svůj prospěch. Na prohlídku přivedli na rozdíl od jiných realitek jediného zájemce, jehož iniciály jsem neměl k dispozici. Po delší době jsem nemovitost prodal přes jinou realitku. Po prodeji jsem se soudil s MM, nemovitost cca za 700tis. kč a oni požadovali svou provizi 50000 + nějaké smluvní pokuty, celkem 150000,-. Při soudních tahanicích se zjistilo, že kupec byl na prohlídce s MM a pak jednal s jinou realitkou. Jen díky dobrému právníkovi jsem MM, která pro mě prakticky nic neudělala, zaplatil “pouze”  20000,- + 10000,- svému právníkovi.

   Nejsem jediný, kdo má takovou zkušenost, tato firma často vydělává na smluvních pokutách šikovně zakamuflovaných ve smlouvě o zprostředkování.

   • #10066 Odpovědět
    lojza
    Host

    A co jsi jako čekal? Já když slyším “realitní makléř” nebo “finanční poradce” tak dostávám osypky po celém těle!

    A když jsme u těch profesí, víš kdo je to ” finanční poradce”? To je člověk, který přivede chudáka do ještě větší nouze! 🙂

    • #10073 Odpovědět
     Pedro
     Host

     S druhým odstavcem souhlasím na 100%, s tím prvním tak na 85…

     Znám jednu perfektní malou rodinnou realitku, se kterou mám dobré zkušenosti, ovšem ti už řadu let nedělají pronájmy /ví proč/ a jednu slušnou, která má služby na úrovni a jedná v přijatelných mezích. Moje chyba, že jsem ve spěchu a stresu podepsal takovým grázlům. MM reality je to samé, co AAA v prodeji aut…

      

    • #27740 Odpovědět
     pavel
     Host

     ty jsi neskutecna lidska sracka

      

   • #26602 Odpovědět
    Karolína
    Host

    Já souhlasím. Mm už nikdy více. Jde jim jen o peníze, nikoliv o lidi. S těmi kličkami ve smlouvě rovněž souhlasím, mají tam něco, co pak nedodrží a nebo se to snaží prekroutit úplně jinak. Je mi z nich fakt zle.

   • #27322 Odpovědět
    Jan Fiala
    Host

    Koupili jsme přes MM reality byt v Děčíně, prý nejvýhodnější nabídce!!! Pro makléře, pana Peľáka, pochopitelně, šrouboval si provizi, zvedal cenu v souvislosti se zvyšující se nabídkou jiných (samozřejmě neexistujících) zájemců. Provize nakonec dosáhla deseti procent!!! Vše jsme se dozvěděli až z kupní smlouvy, nenapadlo by mě, že reklamní slogan s nejvýhodnější nabídkou je vlastně podvod!!! Hypotéku nám vyřizoval pan Marek, příjmením, proces na přes půl roku a nakonec jsme si museli ještě dopůjčit 300 tisíc, no že se to dořeší později a teď později ani nezvedne telefon. Chování opravdu na úrovni, takoví by měli stát u pásu v továrně a ne jednat s lidmi!!! Je to o lidech, ne o realitce, jsou i slušní, ale člověk nikdy neví na koho narazí!!!

  • #10342 Odpovědět
   Patrik
   Host

   Dobrý den Martino,

   řekl bych na začátek asi to, že výběr realitního makléře je jako výběr kohokoliv jiného. Musíte narazit na dobrého realiťáka, tak jako na dobrého zubaře, právníka atp…Je to hodně o lidech. Osobně zkušenost jako takovou s realitními agenty mám, nechci zmiňovat něčí jméno, když tak mohu soukromě. Shodou okolní byl a je realiťákem u MM reality a ve stručnosti mohu říct, že jsem spokojený byl. Lidé si musí hlavně číst co podepisují a pokud se jim něco nepozdává není nic jednoduššího než to říct a najít nějaké jiné řešení. Toť za mě vše, přeji ať pochodíte co nejlépe.

   • #10351 Odpovědět
    MiraMira
    Host

    Přesně tak, je to o lidech a o tom, na koho natrefíte. O MM reality už proběhlo na netu milion diskuzí, některé pochvalné, některé negativní, ať si každý udělá obrázek sám. Je to velká realitka a při počtu nabízených nemovitostí jde asi osobní přístup ke klientovi někdy stranou. Za sebe můžu v tomto směru vřele doporučit brněnskou realitku Unicareal s.r.o. – [Externí odkaz] pro zobrazení se prosím přihlašte

    • #20448 Odpovědět
     Karel45
     Host

     Souhlasím, ať si každý udělá obrázek sám ….Je to lepší než dávat na rady cizích , které ani nemusí být pravda…Já třeba s m&m reality spolupracoval úplně v pohodě….

  • #10395 Odpovědět
   Barbora
   Host

   My jsme od nich kupovali starší rodinný dům. Od jejich finanční poradkyně jsme si nechali vyřídit i hypotéku. My jsme jen odsouhlasili a podepsali. Netrvalo to dlouho a měli jsme všechno vyřízené, předaný dům i klíče a pak zbýval už jen katastr a hotovo. Takže naše zkušenost je dobrá.

  • #10498 Odpovědět
   Martina
   Host

   Díky vám všem za vaše zkušenosti a názory. My jsme s MM reality uzavřeli neexkluzivní smlouvu zatím na ten náš byt jestli nám pomohou s tím prodejem a uvidíme s čím a za jak dlouho přijdou.

   • #16547 Odpovědět
    Kristián
    Host

    Správná volba. Takhle jsem to u MM reality udělali také a vše na konec dopadlo dobře. Je dobré se úplně tak nezavazovat nikdy nikomu. Až po určitých prověřeních.

  • #10911 Odpovědět
   Pavel
   Host

   Dobrý den, chtěl bych se jen zeptat, když budu prodávat přes realitní kancelář, mám právo vědět kde budou mou nemovistost inzertovat?Chci s tím mít co nejméně starostí, ale chci vědět vše o průběhu do detailů.

   • #10981 Odpovědět
    AntoninN.
    Host

    Určitě, nám makléř ukazoval přímo ty inzeráty. Respektive nás informoval celou dobu co se děje, to by měl dělat každý realitní agent podle mě.

  • #11137 Odpovědět
   Pete
   Host

   M&M – jediná zkušenost, podvodné jednání, lhaní atd. Realitní “makléřka” to svým jednáním totálně zazdila. Nedodržování dohod je jen minimální prohřešek…

  • #11817 Odpovědět
   DušanSouček
   Host

   Tak já skrze realitního makléře z m&m reality pronajímám byt a to už docela dlouho. Vždycky nám najdou spolehlivého nájemníka a postarají se o smlouvy atp. Asi je to o tom na jakého makléře narazíte.

   • #13977 Odpovědět
    Peter
    Host

    Tiež prenajímame s touto realitkou. A už dosť dlho dva byty vlastním už niekoľko rokov a je omnoho príjemnejšie mať niekoho kto vám s tým pomôže. A ešte na začiatku som to chcel všetko obstarávať sám, veľa osobného času kôli schôdzkam a inzerovanie nemalo tiež veľkú odozvu. Keď sa do toho vložil náš realiťák tak bolo záujemcov hneď niekoľko. Chce si to ich služby vyskúšať, máličko si agenta preklepúť a potom máte kľud.

  • #12254 Odpovědět
   Michal
   Host

   Já mám zkušenost s realitní kancelář Edox reality, která je z Prahy, zkušenosti mám velice dobrou, prodával jsem přes tuto realitní kancelář byt, při prodeji jsem se o to nemusel vůbec starat, vše to vyřeší za Vás, prostě paráda, a super spolupráce.

  • #13120 Odpovědět
   Hanka Věžíková
   Host

   Z vlastní zkušenosti tuto realitku neznám. Ale co říkali známí tak nic moc. Já si kupovala byt přes [Externí odkaz] pro zobrazení se prosím přihlašte A tam odtud mám výbornou zkušenost. Velmi příjemná paní mi byt ukázala, vše vysvětlila. Solidní jednání.

  • #20465 Odpovědět
   Věra Starková
   Host

   M M reality, hrozné jednání: měli jsme zájem o prohlídku jimi inzerované nemovitosti, zavolali jsme na uvedené číslo v inzerátu a dovolali jsme se na nějakou centrálu… prý že mají 24!! hodin a by se nám ozval makléř se kterým bychom se na prohlídce domluvili…..čekali jsme 25 h a nic,  chudák majitel asi neprodá když ho blokují s prodejem  ignoranti  s nezájmem o zákazníka

   • #20814 Odpovědět
    Michal
    Host

    Je to opravdu tak hrozné? Právě teď řešíme jestli se na ně obrátit nebo ne. Na internetu jsou převážně pozitivní recenze, třeba tady [Externí odkaz] pro zobrazení se prosím přihlašte jich je opravdu mnoho. Už jsem si myslel, že se jim ozvem, ale teď si nejsem jistý.

    • #21749 Odpovědět
     PatrikMošna
     Host

     Tak vždycky je lepší dát na vlastní zkušenost než na někoho jiného. Já jsem se třeba řídil podle potřeby. Prodávali jsme byt, zkusil jsem makléře z m&m reality oslovit, udělal mi nějakou nabídku, já na to kývnul a prodej byla téměř bez starostí zařízená.

    • #26603 Odpovědět
     Karolína
     Host

     Hlavně si prosím nechte všechny smlouvy nejdříve zkontrolovat právníky. My máme s mm jen tu nejhorší zkušenost.

  • #21783 Odpovědět
   Jana
   Host

   S MM již nikdy více,odmítaji vrátit rezervačni zálohu 100 000. Prodávají stavební pozemek, na kterém nejde stavět kvůli ochranným zonám a má ve skutečnosti skoro třetinovou hodnotu, bohužel na to známí přišli po složení zálohy. Teď dělají v MM mrtvého brouka. Kdyby uznali chybu, dá se to pochopit, ale tohle bude boj. Vyložené neseriozní jednáni. Teď mladým blokují peníze. Považujeme to za úmysl.

   • #25238 Odpovědět
    nemám
    Host

    Přesně takovou zkušenost máme také. Tvrdí, že nás o této skutečnosti informovali a když po nich chceme, aby nám to doložili, tak začnou dělat přesně mrtvé brouky….. Nyní bez vrácení zálohy. Vydělávají primárně na zálohách.

  • #21823 Odpovědět
   Petr
   Host

   Má někdo zkušenost s realitní kanceláří z Brna? Zdědil jsem po dědovi byt, ale jsem z Prahy, tak bych to potřeboval rychle vyřešit.

  • #21827 Odpovědět
   Barbora
   Host

   MM reality skutečně nedoporučuji a jak někteří zde píší, srovnala bych to s praktiky AAA… stejná pakáž, lidi co se v tom neumí úplně pohybovat, tak je očeše o co může…Absolutně nic neudělají navíc, za žádnou práci moc peněz… Provize…. obvykle si berou realitky do 5% max… oni… 10%. Zájemce o nemovitost si vše na své náklady musí zjistit sám, využívají lidské neznalosti a dobroty. Raději volte někoho jiného…

  • #21828 Odpovědět
   Petr
   Host

   Dokážete mi tedy poradit někoho jiného? schopnou realitní kancelář, která se mi o to opravdu postará?

   • #21855 Odpovědět
    Natálie
    Host

    Tak já jsem třeba s m&m reality velice spokojená. Akorát jsem teda z prahy, takže vám nemohu poradit přímo našeho makléře, ale určitě bych se nebála je oslovit. V brně si myslím, že pobočky také mají a sám pak alespoň uvidíte s čím přijdou a přijmout nebo odmítnout návrh můžete vždycky.

  • #21854 Odpovědět
   Pavel
   Host

   Mám zkušenost s realitní kanceláří v Brně Coloseum nemovitosti, se kterou jsem řešil prodej bytu, a která se dokázala o prodej postarat opravdu kompletně, až po přepis na katastru.

  • #21857 Odpovědět
   Petr
   Host

   Díval jsem se na jejich stránky, že mají kancelář v Brně na adrese Květná 167/3, tak se tam po novém roce vypravím, díky moc.

  • #21960 Odpovědět
   Eliška Boucká
   Host

   Tak já mám teď zkušenost s mm reality a za sebe musím říct, že byla spokojenost ve všem. Sháněli jsme pronájem pro našeho dědu, chtěli jsme aby byl blízko našeho bydliště. Makléř nám našel naprosto vyhovující 1+kk, prohlídka byla velmi rychlá, smlouva byla téměř hned a nastěhování mohlo proběhnout. Za to mu děkujeme.

  • #22122 Odpovědět
   pavszalPavel
   Host

   Mám jedinou zkušenost s realitkou, konkrétně s touto M&M reality. Chtěli jsme koupit garáž, údajná cena 85000. Složili jsme zálohu 10000, poté nám předložili smlouvu, ve které byla cena garáže 65000 a náš závazek zaplatit realitce 20000 za zprostředkování koupě! Jen díky problémům s elektřinou v té garáži se nám z toho podařilo vycouvat aniž bychom přišli o 10000 zálohy. Později jsme koupili jinou garáž, koupi zprostředkovala advokátní kancelář a stálo nás to 3400. Takže za mně s realitkou nikdy víc!

  • #22128 Odpovědět
   Dana
   Host

   Dobrý večer, s MM reality jsme prodávali dům cca před 6 lety. oslovili jsme předtím i jiné, jak malou regionální, tak i jednu velikou celostátní realitku a nejlépe se nám osvědčila právě MM. Natrefili jsme na slečnu velmi milou a schopnou a kupce nám našla za 14 dnů ( opravdu neuvěřitelně brzy…. ) a za cenu, jakou jsme požadovali. Jiní makléři měli divné řeči, chtěli stále srážet cenu a náš domeček kritizovali, že je starý a špatný. Slečna z MM se jediná chovala pěkně a pracovala velmi dobře. Asi to záleží na lidech, jako všechno… Určitě dejte na svou intuici a nenechte se uvrtat do čeho nechcete a pokud má člověk špatný pocit, rozhodně nic unáhleně nepodepisovat, jak někteří agenti lidi nutí apod.

  • #22209 Odpovědět
   MEL
   Host

   Není to černobílé, mám dobrou známou, kterou jsem získal právě proto, že mi pomohla jako finanční poradkyně. Dvanáct let se tím živí a díky nezklamané důvěře jsme přátelé.

   Ale ano, toto je oblast, která přitahuje také spoustu padouchů! Čtěte jejich smlouvy s právníky…

  • #22302 Odpovědět
   Radim
   Host

   Též s nimi mám zkušenosti. Myslím si že smlouvu kterou jsme s nimi uzavřeli byla výhodná pro obě strany. Splnili všechny naše podmínky.

  • #22784 Odpovědět
   Monika L.
   Host

   Dobrý den, já se podělím o čerstvou zkušenost. Asi před měsícem se nám přes ně podařilo velmi rychle pronajmout byt a myslím si že všichni byli spokojeni že se to stihlo před tím než venku vypuklo to co vypuklo, nájemníci se i stihli celkově zabydlet.

   • #26154 Odpovědět
    Denisa
    Host

    Dobrý den. Poprosím jméno makléře.  Děkuji

  • #23130 Odpovědět
   Leo
   Host

   Máme velmi podobnou zkušenost, taky jsme to s nimi stihli jen tak tak než se vyhlásil ten nouzový stav, ono by to asi šlo i tak, ale myslím si že to takhle bylo příjemnější a hlavně rychlejší.

  • #23294 Odpovědět
   Petr
   Host

   Pokud to řeknu za mě osobně a matku s přítelem. Byli jsme vnuceni člověkem, který sliboval, kolik má peněz a že zaplatí nemovitost s tím, že uzavřel rezervační smlouvu. Nezaplatil jim nic a ještě tajili, že se platí navíc provize. Ve finále chtějí po nás každém 177 tisíc korun za to, že na ně udělal podvod člověk, kterého řeší Policie ČR. Právními zástupci Mgr. Harmečko nic nehodlá ctít, ani respektovat, natož že došlo k trestnému činu. Ba obyčejně ještě vydírá a zastrašuje, včetně řady urážek z jeho strany.

   Za mě osobně tak nedoporučuji tuto realitku. Navíc při koupi realitní makléř s kolegyní hned plánovali, jak má matka jim bude vařit, dělat buchty a budou chodit na gril, když je dům od jejich pobočky jednu ulici !! Vedení společnosti toto naopak schvaluje, co předvádí právník a jejich makléři. Dle policie jde o ukázkový podvod a celou řadu dalších trestných činů.

  • #23311 Odpovědět
   Marek
   Host

   Prozatím mám dvě zkušenosti s touto realitní kanceláří. V prvním případě při koupi bytu, kdy jsme měli den na rozmyšlenou a byt zarezervován, týž den jsme se ozvali makléřce s tím, že byt koupíme, tak ho mezitím prodala někomu jinému. Neprofesionální přístup.

   V druhém případě, kdy byla dána jednoznačně cena nemovitosti s tím, že nemovitost koupíme najednou paní makléřka začala s dražbou, kdo dá ze zájemců více. Toto v inzerátu ani nebylo zmíněno.  Takže druhé zklamání.

    

   Jen pro příště – s touto kanceláří již ne.

  • #23363 Odpovědět
   Eva P.
   Host

   My máme katastrofální zkušenost s mm reality České Budějovice. Vedoucí pobočky Stanislav Pouzar naprosto nekopetentní arogantní vzteklý prcek, který by měl pracovat maximálně v supermarketu a to ještě vzadu ve skladu, aby nepřišel do kontaktu s lidmi.

  • #23441 Odpovědět
   Lenka L.
   Host

   Tak my jsme byli na jedné pražské pobočce a můžu říct že makléř nám byl hodně nápomocný, prodej se uskutečnil rychle a neměla jsem zbytečné starosti navíc. Všude je to prostě o lidech.

  • #23442 Odpovědět
   Romana Broukalová
   Host

   Dobrý den,

   tak my máme tu nejhorší zkušenost s MM reality v Táboře respektive s realitním makléřem a vedoucím této pobočky Petrem Törökem. Kvůli němu se už 2 roky soudíme o vlastní dům, který jsme chtěli prodat. Našel nám ve stejný den 2 zájemkyně se stejnými podmínkami a aniž by se  s námi poradil, kterou preferujeme raději, tak prostě s jednou podepsal tzv. dohodu o koupi nemovitosti, kterou oni nazývají rovnou smlouvou o smlouvě budoucí a protože s největší pravděpodobností se jednalo o ženskou, se kterou má makléř jisté pletky a ona je podnikatelkou s nemovitostmi, tak nás dala k soudu, že jí nemovitost musíme prodat. My jsme ji zatím sami prodali té druhé zájemkyni, ale protože paní podnikatelka má konexe na katastru, tak se jí podařilo převod zablokovat a i když máme dům zaplacený a obydlený novými majiteli, kteří už do něj také investovali, tak do této doby je dům nepřevedený. Török u soudu lhal, což napsala i soudkyně v rozsudku a my jsme proti němu měli jako důkaz nahrávku, ale bohužel se mu nic nestalo a vesele se soudíme dále, protože paní podnikatelka se dovolala až k Nejvyššímu soudu a ten oba rozsudky, které jsme sice vyhráli, zrušil a celou věc vrátil opět na okresní soud. A realitka s námi samozřejmě nechce mít vůbec nic společného, protože jich se celý spor netýká, i když realitní makléř celou situaci zavinil a stejnou dohodu o koupi nemovitost podepsal i s tou zájemkyní, které jsme dům nakonec prodali. Vůbec nevím, co bude dál a už jsme z toho dost zoufalí. Takže tuto realitní kancelář, která dává ruce pryč od klientů určitě nedoporučuji a zejména makléře Petra Töröka, který se vychvaluje jako ten největší profesionál a přitom nekouká napravo ani nalevo. Rozhodně by měl stát přitom, kdo si ho najal a on lobuje za zájemce.

    

  • #23520 Odpovědět
   Radek Vávra
   Host

   Já měl štěstí na makléře, hodně rychle a dobře pochopil jaká jsou moje kritéria a přes co nejede vlak. Sice trvalo než našel dům který tomu všemu odpovídal ale povedlo se. Díky tomu mi ani nevadilo zaplatit provizi. Díky němu jsme se po domluvě s původním majitel mohli rychle domluvit a dohodnout všechno tak abychom se mohli co nejdříve stěhovat.

  • #23571 Odpovědět
   Jindřich Polák
   Host

   Setkal jsem se s dobrým přístupem, sice mi přišlo že prodej se mohl uskutečnit rychleji, ale cenil jsem si jak se makléř snaží aby bylo vše na 100%, tím pádem jsem si nemohl stěžovat.

  • #23653 Odpovědět
   Kristýna
   Host

   Zkušenosti mám já osobně dobré. Makléř zvládl všechno na jedničku a hlavně rychle, to pro mě bylo podstatný.

  • #23724 Odpovědět
   Jan D.
   Host

   Dobrý den,
   OSOBNĚ DŮRAZNĚ NEDOPORUČUJI. Stačí si přečíst opatrně a důkladně smlouvy. Nemají žádné sankce pokud vůbec nějakou ano tak minimální. Žádné povinnosti. Vezmou si provizi a o lidi jim nejde. Raději bych volil podle referencí menší společnosti. Nechce si předem poslat smlouvu a projděte si ji. Když bude vše OK tak spolupracujte jinak ne.

  • #23725 Odpovědět
   Jan+D.
   Host

   NAPROSTO SOUHLASÍM!!!

  • #23900 Odpovědět
   Erika H.
   Host

   Nám všechny smlouvy a přepisy zajišťovali oni, vše bylo právnicky ošetřeno a v pořádku. Jejich pomoc jsme při prodeji nemovitosti uvítali. V komunikaci nebyl žádný problém.

  • #23948 Odpovědět
   Petrásek
   Host

   Byli jsme s makléřem z této realitky spokojeni, o nemovitosti o kterou jsme měli zájem nám zjistil úplně vše – jaké jsou měsíční náklady, majetkové vztahy, jestli na nemovitosti není nějaká exekuce. Všechny naše dotazy v klidu dopověděl a když jsme chtěli zjistit nějaké doplňkové věci nebyl problém a zjistil nám je.

  • #23971 Odpovědět
   marse
   Host

   Dobrý den,

   NEGATIVNÍ, nebrat! Maminka prodávala zahradní chatku na pronajatém pozemku v zahrádkářské kolonii, realiťák ji ocenil na 130.000,- a tato realitka si přihodila 150.000,- jako provizi. Chatku tedy prodali za 280.000. Slušný výdělek….(lichva?)! Bohužel jsme na vše přišli příliš pozdě, maminka se s nikým jiným o prodeji nemovitosti neporadila.

  • #24012 Odpovědět
   Kralovanská
   Host

   Hrozná zkušenost, určitě nedoporučuji. Chtěla jsem přes tuto realitku MM reality koupit dům. Makléř Libor Švec z Krnovské pobočky, když zjistil, že mám velký zájem, tak se rozhodl, že si vydělá nějaký peněz navíc. Nebudu tady celé popisovat, ale určitě nechte všechny, ale všechny doklady, které podepíšete zkontrolovat  právnikem. Mají různé věci ukryté v jinak pojmenovaných dokladech. Takže já jsem třeba vůbec nevěděla, že jsem podepsala, jako kupující provize 100000 Kč a nakonec jsem ještě zjistila, že to bylo 200000 Kč. Prodávající zaplatili provize 100000 Kč na to že dům se prodával za 1099000 Kč docela slušná provize a ještě k tomu schovaná v jejich podvodných smlouvách. Vůbec jsem netušila o provizích, zjistila jsem to až z kupní smlouvy, když neseděly peníze.Smlova o blokaci nemovitosti, která nakonec nebyla dle nich jen blokaci, ale také zprostředkovatelskou smlouvou se podepisovala 30.5. 2020, teprve dnes 24.9.2020 mi vrátila 100000 Kč blokaci. Po zaslání předžalobní výzvy, jinak absolutně neraguji,nekomunikuji, a když odpoví tak jen lží. Ráda bych to popsala celé, jelikož to bylo spoustu lží a zasílání podvodných kupních smluv a dohod, podvodné vynucování zálohy na dům atd., ale bylo by to na dlouho, proto jen výrazně NEDOPORUČUJI. a ještě vlastně jedná zkušenost s touto kanceláři v Pardubicích. Paní, která mi vyřizoval aúvěr, šla na prohlídku bytu přes MM reality, kde si jejich makléřka pozvala více zájemců. Udělala soukromou dražbu, každý měl napsat kolik přihodí ke kupní ceně z inzerce a pán, který si myslel, že vyhrál, jelikož přihodil nejvíce se radoval, ale chyba, makléřka řekla, tak a teď od této nejvýšší ceny,kdo  přihodi více. Takže ještě jednou nedoporučuji a pokud nemáte jinou možnost, opravdu všechny smlouvy než podepíšete nechte zkontrolovat.

  • #24140 Odpovědět
   Ondřej Pokorný
   Host

   U makléře jsem si vážil dobré komunikace. Byt jsem mu vlastně přenechal, nechal jsem na něm jak inzerát tak i všechny prohlídky, a jen jsem od něj dostával zprávy jak to probíhá, pak jsem se sešel jen s asi třemi lidmi kteří měli o byt vážný zájem a na základě toho se rozhodl, pak to opět měl na bedrech on, všechny papíry a přepisování. Za mě velmi dobrý servis, kdy makléř člověku ušetří fakt hodně času.

  • #24211 Odpovědět
   Kamila
   Host

   Taky jsem s M&M Reality byla více méně spokojena, svoji práci odvedli. 

  • #24273 Odpovědět
   Ivan
   Host

   Zprostředkování prodeje nemovitosti a k tomu zajištěný právní servis zajistili rychle a kvalitně.

  • #24372 Odpovědět
   Sládková K.
   Host

   Zkušenost mám teď takovou, že makléř se v tomhle složitém období umí dobře otáčet a dodržet všechny moje podmínky, bála jsem se že nájemníka budeme shánět v téhle době velmi těžko, i skrz ta hygienická opatření, ale makléř inzerát postavil velmi dobře a nájemníka našel za docela dobrou dobu, sešli jsme se až když byla jistota že má vážný zájem, a i když byl v roušce tak působil jako sympatický mladík, tak předpokládám že s ním do budoucna nebudou žádné problémy, dalo se s ním na všem velmi rozumně domluvit.

  • #24528 Odpovědět
   Jindřich
   Host

   Za sebe bych je doporučil, rozhodně nám byli ku prospěchu.

  • #25244 Odpovědět
   Libor
   Host

   V době korony jsem ani neuvažoval nad tím že bych do toho šel sám, protože s vládními opatřeními jsem neměl ani potuchy co se při prohlídkách musí splňovat a co ne…makléři jsem to takhle nechal celý na bedrech, a postaral se o to podle mě dobře, sice jsem si myslel že to bude trvat kratší čas, ale chápu že v téhle době se do toho moc lidí nehrne.

   • #25349 Odpovědět
    Zdeněk Kočí
    Host

    Nápodobně, já jsem potřeboval nájemníka do bytu a taky jsem si k tomu vzal realiťáka z MM reality, prohlídky taky dělal sám, byl jsem jen na jedné kde jsem se setkal s vážným zájemcem na podpis smlouvy, všechno to vyřízení bylo docela rychlé.

  • #25566 Odpovědět
   Valerie
   Host

   S touhle realitkou jsem navázala kontakt když jsem hledala podnájemníka do bytu, a sehnat dobrého nájemníka pro mě bylo úplně bez starostí. Řešila jsem pak jen drobnosti přímo s nájemníkem ohledně nábytku v byte a podobně.

   • #26299 Odpovědět
    KristinaBlahová
    Host

    Dobrý večer, mohu se zeptat jak dlouho realitnímu makléři trvalo než sehnal nájemníky? Jak vysoká byla provize? Aktuálně řešíme stejný případ. Zkoušeli jsme pronajímat byt na vlastní pěst, ale už po druhé za sebou jsme narazili na nespolehlivé nájemníky. Tak teď přemýšlíme, že oslovíme realitku aby nám s tím pomohla.

     

    • #26457 Odpovědět
     Valerie
     Host

     Dobrý den, tak ten náš makléř nájemníka sehnal cca do 3 týdnů. Byt nafotil, inzeroval chodil na prohlídky, zájemců bylo více. Jinak provizi platil nájemník a většinou se to odvíjí od výše nájemného. My pronajímáme 1 kk, takže maličký byt a výše nájemného i s poplatky je 13500. Makléři dával nájemník 10 tisíc jestli si to pamatuji dobře.

    • #26485 Odpovědět
     KristinaBlahová
     Host

     Moc děkuji za podrobné informace. Makléře kontaktujeme a doufám, že to dopadne lépe než když jsme si to zařizovali sami.

    • #27185 Odpovědět
     Ivan
     Host

     Nechci být rýpal, ale v čem konkrétně si myslíte, ze to bude lepší? Jediná dobrá rada zní, nájemce si vždy důkladně prověřit, a to několika různými způsoby. Ruku na srdce, realitce jde v první řadě vždy jen o provizi, takže vám seženou jakéhokoli nájemníka, jen aby mohli vyinkasovat 🙂

  • #25839 Odpovědět
   Kateřina N.
   Host

   Po dobu prodeje jsme byli o všem informováni, makléř odvedli velmi dobrou práci.

  • #26237 Odpovědět
   Josef Písecký
   Host

   Můžete se spálit pokud nerozumíte jejich smlouvám

   Smlouva o rezervaci Vás zavazuje ke koupi i když Vám nikdy neukáží předem jak zní kupní smlouva.

   Na bytě za 1.500.000,- si řekla má makléřka o provizi 150.000,-

   Když se přihlásíte do aukce, zavazujete se,  že uzavřete všechny jejich smlouvy, ale oni vám negarantují,že když dáte nejvyšší cenu, tak  nemovitost koupíte.

   Mohou si vybrat koho chtějí nebo zopakovat aukci.

   Všechny jejich smlouvy jsou postaveny tak, abyste jako kupující i jako prodavající byli ve slabším postavení.

   Buďte moc opatrní.

    

    

    

  • #26906 Odpovědět
   Zdeněk
   Host

   Měl jsem zkušenost s M&M Reality (resp. panem Karlem Mičulkou). M&M podali inzerát na prodej louky, druhý den jsem mu volal že ten pozemek KUPUJI s tím, že můžeme začít řešit kupní smlouvu. Po telefonu jsme se domluvili na přípravě smlouvy (z jeho strany) a zaslání údajů ke kupní smlouvě (z mé strany). Domluva byla v pátek odpoledne, údaje z mé strany poslány v neděli. Od té doby se až do středy nic nedělo. V tu dobu jsem už začal být zvědavý, co panu Mičulkovi tak dlouho trvá.

   Kontaktoval jsem makléře a ejhle, nemovitost byla v pondělí prodána jinému zájemci (od pátku až do mého středečního telefonátu už pan Mičulka ani nepípl, i když mu na stůl přišly údaje k uzavření smlouvy). Během mého telefonátu jsem se pak dozvěděl realiťácké perly typu “smůla, to se stává a teď se to stalo mě”, “měl jsem mu poslat údaje ke smlouvě dřív”, “nic není jisté, dokud není smlouva podepsána”,  “já tu mám 150 pozemků a nemůžu všechno sledovat”, “nemohl jsem na Vás najít email”, apod.

   Suma sumárum, panu makléři jsou klienti u zádele. Dle jeho vlastních slov mu raději nevěřte ani dobrý den (a už vůbec nějaké dohody po telefonu). Jak sám říká, dokud není smlouva uzavřena, nemůže si být kupující jistý ničím!

   Pokud s ním budete mít tu smůlu jednat, vždy si vyžádejte PÍSEMNĚ potvrzení o rezervaci (např. emailem, SMS)! To je jediná (chabá) ochrana, kterou vám u podobných realiťáckých “případů” mohu doporučit.

  • #26929 Odpovědět
   brayden95400brayden95400
   Účastník

   Ability to transfer money from Apple Pay Cash to a bank account or debit card. With an instant transfer, you can transfer money from [Externí odkaz] pro zobrazení se prosím přihlašte. The money should be ready within 30 minutes. However, select the Visa debit card you want to use and select the payment details for the selected debit card. Some charges will be deducted from the shipping amount at any time. However, you must visit our website to meet with the support executives.

  • #27008 Odpovědět
   Marcel
   Host

   Dobrý den. S M&M reality jsme prodávali byt. Od samotného začátku byl makléř velmi aktivní a komunikoval s námi. Po celou dobu prodeje jsme se víceméně nemuseli o nic starat. Vše zařídil. Byt se ještě prodal za vyšší cenu, než jsme původně měli v plánu. Odhad byl super. Dostali jsme makléře na doporučení a sám bych ho klidně doporučil dál.

  • #27082 Odpovědět
   kajavacakajavaca
   Účastník

   Dobrý den,

   u M&M je dobře známo, že je to velikán na trhu, na všech [Externí odkaz] pro zobrazení se prosím přihlašte vedou. Sice nemám osobní zkušenost, ale už tohle něco dokazuje.

   Nebál bych se toho.

   Přeji Vám hodně štěstí s prodejem, případně se můžete podívat na další realitky na seznamu.

  • #27095 Odpovědět
   Marek
   Host

   Souhlasím s vámi. Sám jsem teď videl nějaké kampaně od M&M reality viz jejich aukce a soutěže o výhru peněz a mě osobně přijde, že jako jedna z malá realitek je tahle hodně vidět. Což vypovídá o tom, že klienty mají.

   • #29214 Odpovědět
    Katka
    Host

    Jsou hodně vidět 🙂 a kdo myslíte, že to platí? Když jim není blby si vzít provizi + 50% z navýšení kupní ceny v aukci. To je realita. Ale teď půjdou celkem do kopru s aukcema 😀 protože už vidím jak u 7% úroku hypotéky bude někdo nabízet víc. Už teď ceny klesají. Jinak někteří makléři jsou tam slušní, ale ta firma jako taková je zlo. Proto taky lepší makléři utíkají jinam…

  • #27252 Odpovědět
   MarekBrychta
   Host

   Já mám velmi čerstvou zkušenost s MM reality. Prodávali jsme byt v Praze. Naše původní cena byla o dost menší, než za kterou ji makléř prodal. Veškerá propagace byla na jedničku a hlavně teda pro nás bez práce. Takže já tímto děkuji a doporučuji.

  • #27274 Odpovědět
   NN
   Host

   M&M reality opravdu nikdy!!!! Měli jsme zájem o koupi bytu, který společnost prodávala formou aukce. Cena se během aukce navýšila o 750 000,-, což by ještě bylo normální, ovšem kdyby opravdu dražili kupující a ne samotná společnost 🙂 Po vydražení se o den později objevil na internetu inzerát od M&M reality s cenou navýšenou o tuto částku – navíc zde bylo vtipně uvedeno, že koupě proběhne formou aukce (opět). Opravdu ubohá společnost, už nikdy více, jsou to podvodníci..

  • #27311 Odpovědět
   Jj
   Host

   Koupil jsem byt přes M&M a vše šlo dokud jsem nevložil peníze na účet m&m,od té doby se semnou nikdo nebavil.Makléř který si takto říkal se začal chovat jako prase a to jen proto že jsem si domluvil s prodávajícím že to předáme dřív.Pořád neměl čas a vymluval se.Já i prodávající jsme chtěli touto formou to uspíšit,ale makléř z olomoucké pobočky se choval doslova jako prase./nepozdravil,nepodal ruku/ doslova chování řeznikého psa.Nakonec jsem byt koupil,ale s tímto hovadem doslova ,bych už nikdy nic!!!!!

  • #27498 Odpovědět
   Luboš
   Host

   S touto společností jsem spolupracoval poprvé. Dostal jsem kontakt na makléře kvůli pronájmu našeho bytu. Nejdřív jsem si říkal, že si pronájem budu zařizovat sám, ale ve finále jsem rád, že jsem to nechal celé na makléři. Nájemníci jsou slušní a bezproblémový lidé a já nemusel skoro ani hnout prstem. Za tento servis děkuji.

   • #28270 Odpovědět
    Cibulka M.
    Host

    Osobně mám teď zkušenost s MM v Uherském Hradišti, kdy jsem dával do prodeje barák rodičů, co se přestěhovali do menšího bytu ke mně blíž a veškerý servis k prodeji odvedli za mě, je teda fakt, že jsem si sám dal záležet, abych všechno potřebný prostudoval, ale to už tak mám naučený.

  • #27499 Odpovědět
   Lads
   Host

   Naprosta nespokojenost.Lzive nam byl k prodeji nabizen zadluzeny byt.V nabidkovem materialu bylo ve vypisu z katastru zastavni pravo smluvni.Makler nnas ujistoval,ze spolecnost,ktera tento byt pridava vroere dluhy zapkatila a pri prodeji bude vypus vez omezeni.Tlak byl na podpusvrezervace druhy den Bacrh rezervacni smlouvy jsne pripominkovali z duvodu oravnich nedostaku.Nakonec nam bylo sdekeno,ze pridejce neni schopen zapkatit pohledavky a vyvral si jineho zajemce.Takze LZIVE NABIZEN ZADLUZENY BYT

    

  • #27535 Odpovědět
   Lerry
   Host

   Tak za nás byla spolupráce s mkama super. Prodávali jsme byt. Makléř všechno obstaral, zařídil, prohlídky byli na něm a my jsme vlastně byli pouze u toho finálního podpisu. Ještě dokázal i cenu trochu navýšit což pro nás jako pro prodávající je super.

   • #28461 Odpovědět
    David
    Host

    Vždycky je to práce konkrétního realiťáka, takže je to praxe od praxe. Já přes ně kupoval, po vyřízení papírů a zaplacení v poho bydlím.

  • #28444 Odpovědět
   Jiří
   Host

   Tak družstevní podíl převeden v pondělí a je pátek a peníze z úschovy z mm reality nepřišli a ve smlouvě mají že převod musí být uskutečněn do 5 dnu😠😠

   • #28448 Odpovědět
    Ladislav Laker
    Host

    Jiří, chybějí Vám základní znalosti v oblasti počítání času. Mělo by se to učit v základních školách, protože – jak je vidět – někteří nejsou schopni si to přečíst v občanském zákoníku. A při tom jsou ta pravidla stejná už od dob Rakousko-Uherska (s jedinou úpravou: tenkrát byl pracovní týden od pondělí do soboty).

    • <i>Připadne-li poslední den lhůty na sobotu, neděli nebo svátek, je posledním dnem lhůty pracovní den nejblíže následující.</i>
  • #28560 Odpovědět
   Kryštof
   Host

   Rodinný dům jsme si jednak snažili prodat sami, že jsme si ho inzerovali na svých FB účtech, ale i přes realitku. Pro nás to byla snaha, co nejrychleji ho udat, abychom se zbavili starostí. Realitka nás předběhla a přes jejich inzerát se našel kupec mnohem rychleji, než naší vlastní silou.

  • #29154 Odpovědět
   radek dolezal
   Host

   <p>Nikdy více MM. Dojednaná prohlídka na sobotu. a po volání kde je tak maklér prí v sobotu nepracuje.</p>

   • #29236 Odpovědět
    Víťa
    Host

    Stane se i když by nemělo, my měli z téhle firmy taky makléře a dorazil na schůzku jak jsme si potvrdili.

  • #30357 Odpovědět
   Miky
   Host

   Pokud chcete přijít při zprostředkování prodeje nemovitosti o desetitisíce až statisíce korun, najměte si M + M reality holding.

  • #30358 Odpovědět
   Miky
   Host

   Pokud chcete přijít při zprostředkování prodeje nemovitosti o desetitisíce až statisíce korun, najměte si realitku M + M reality holding.

  • #30359 Odpovědět
   Miky
   Host

   Pokud chcete přijít při zprostředkování prodeje nemovitosti o desetitisíce až statisíce korun, najměte si realitku M + M reality holding. Je to podvodná firma.

  • #30421 Odpovědět
   pavszalpavszal
   Účastník

   Nikdy více! Chtěli jsme koupit garáž cca před deseti lety, inzerovaná cena 85 000, ze všeho nejdřív si vyžádali nevratnou zálohu 10 000, pak nám garáž ukázali, pak předložili smlouvu: Cena garáže 65 000, provize 20 000!! Na štěstí pro nás v garáži nebyla elektřina a na to konto jsme uhráli vrácení zálohy. Později jsme koupili jinou garáž, přepis byl přes advokáta, cena provize 3 500! Realitku už nikdy více!

  • #31191 Odpovědět
   Dova Monika
   Host

   Dobrý den, jsem soukromý věřitel a nabízím půjčku s nízkou úrokovou sazbou 3%. V ekonomii nabízím půjčky od 10 000 Kč do 50 000 000 Kč. Podmínky mé půjčky jsou velmi jasné a srozumitelné. Můj věřitel je velmi spolehlivý a dochvilný. Pro více informací mě prosím kontaktujte na můj email:[email protected]

  • #31727 Odpovědět
   MM Reality Varovani
   Host

   Tato realitní kancelář zprostředkovává podnájem bytů v domě v ulici Vodňanská 677, Praha-Kyje. V domě bydlí 2 nepřizpůsobivé podnájemnice, tato skutečnost je zájemcům o podnájem zatajována. Nastěhujete se, zaplatíte nemalou provizi této RK (24 000 Kč), která ale Vaše stížnosti na problémové podnájemnice neřeší, totéž bohužel platí pro majitelku nemovitosti. Slušná rodina vydrží v domě max. rok, pak to raději vzdáte a odstěhujte se. Zahrada je těmito dvěmi zabrána a slouží pro venčení nezajištěných a nebezpečných psů, parkoviště je také v jejich rezervaci, nezaměstnaná podnájemnice Vám bude dělat naschvály, protože se vyspí, když Vy jste v práci. Absolutně nedoporučuji!

  • #31866 Odpovědět
   František Kotalík
   Host

   Pozor na maďarského podvodníka Toroka z Tábora.V roce 2016 nám shodil cenu při prodeji domu a nátahl si 8%odměnu.Dům byl prodaný během týdne….realitní šmejdi

Aktuálně je na stránce zobrazeno 68 vláken odpovědí
Odpověď na: Odpověď č. 21827 v M&M reality zkušenosti

Pravidla diskuzního fóra naleznete zde.
Your account can't use Advanced BBCodes, they will be stripped before saving.

Osobní informace:
Storno