M&M reality zkušenosti

Zvolená otázka obsahuje celkem 8 odpovědí. Do diskuze (1 hlas) se naposledy zapojil uživatel  Martina a poslední změna proběhla před 3 t, 3 d.

 • Tvůrce
  Téma
 • #10049 Odpovědět

  Martina

  Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli máte někdo zkušenost s touto realitní kanceláří? Prodáváme byt a zároveň máme vyhlídnutý barák, který nabízí právě zmíněná realitní kancelář, tak bych chtěla znát něčí poznatky kdo má nějakou osobní zkušenost. Předem děkuji Martina Pokorná.

 • Autor
  Odpovědi
 • #10059
   Ida

  My jsme pouze přes mm reality pronajímali byt kdysi dávno. A všechno proběhlo v pořádku, makléř s námi spolupracoval dobře.

  Odpovědět
 • #10060
   Pedro

  S touto firmou už nikdy nic!  Jednou jsem je zkusil při pronájmu bytu v RD, nesplnili mé požadavky na základní prověření zájemce o pronájem a šoupli mi do bytu neplatiče, grázla hledaného policií…

  Druhá zkušenost – nevýhradní!!! smlouva na prodej nemovitosti. Dávají si do smluv všelijaké kličky ve svůj prospěch. Na prohlídku přivedli na rozdíl od jiných realitek jediného zájemce, jehož iniciály jsem neměl k dispozici. Po delší době jsem nemovitost prodal přes jinou realitku. Po prodeji jsem se soudil s MM, nemovitost cca za 700tis. kč a oni požadovali svou provizi 50000 + nějaké smluvní pokuty, celkem 150000,-. Při soudních tahanicích se zjistilo, že kupec byl na prohlídce s MM a pak jednal s jinou realitkou. Jen díky dobrému právníkovi jsem MM, která pro mě prakticky nic neudělala, zaplatil “pouze”  20000,- + 10000,- svému právníkovi.

  Nejsem jediný, kdo má takovou zkušenost, tato firma často vydělává na smluvních pokutách šikovně zakamuflovaných ve smlouvě o zprostředkování.

  Odpovědět
  • #10066
    lojza

   A co jsi jako čekal? Já když slyším “realitní makléř” nebo “finanční poradce” tak dostávám osypky po celém těle!

   A když jsme u těch profesí, víš kdo je to ” finanční poradce”? To je člověk, který přivede chudáka do ještě větší nouze! 🙂

   Odpovědět
   • #10073
     Pedro

    S druhým odstavcem souhlasím na 100%, s tím prvním tak na 85…

    Znám jednu perfektní malou rodinnou realitku, se kterou mám dobré zkušenosti, ovšem ti už řadu let nedělají pronájmy /ví proč/ a jednu slušnou, která má služby na úrovni a jedná v přijatelných mezích. Moje chyba, že jsem ve spěchu a stresu podepsal takovým grázlům. MM reality je to samé, co AAA v prodeji aut…

     

    Odpovědět
 • #10342
   Patrik

  Dobrý den Martino,

  řekl bych na začátek asi to, že výběr realitního makléře je jako výběr kohokoliv jiného. Musíte narazit na dobrého realiťáka, tak jako na dobrého zubaře, právníka atp…Je to hodně o lidech. Osobně zkušenost jako takovou s realitními agenty mám, nechci zmiňovat něčí jméno, když tak mohu soukromě. Shodou okolní byl a je realiťákem u MM reality a ve stručnosti mohu říct, že jsem spokojený byl. Lidé si musí hlavně číst co podepisují a pokud se jim něco nepozdává není nic jednoduššího než to říct a najít nějaké jiné řešení. Toť za mě vše, přeji ať pochodíte co nejlépe.

  Odpovědět
  • #10351
   Mira Mira

   Přesně tak, je to o lidech a o tom, na koho natrefíte. O MM reality už proběhlo na netu milion diskuzí, některé pochvalné, některé negativní, ať si každý udělá obrázek sám. Je to velká realitka a při počtu nabízených nemovitostí jde asi osobní přístup ke klientovi někdy stranou. Za sebe můžu v tomto směru vřele doporučit brněnskou realitku Unicareal s.r.o. – [Externí odkaz] pro zobrazení se prosím přihlašte

   Odpovědět
 • #10395
   Barbora

  My jsme od nich kupovali starší rodinný dům. Od jejich finanční poradkyně jsme si nechali vyřídit i hypotéku. My jsme jen odsouhlasili a podepsali. Netrvalo to dlouho a měli jsme všechno vyřízené, předaný dům i klíče a pak zbýval už jen katastr a hotovo. Takže naše zkušenost je dobrá.

  Odpovědět
 • #10498
   Martina

  Díky vám všem za vaše zkušenosti a názory. My jsme s MM reality uzavřeli neexkluzivní smlouvu zatím na ten náš byt jestli nám pomohou s tím prodejem a uvidíme s čím a za jak dlouho přijdou.

  Odpovědět
Reakce na: M&M reality zkušenosti

Pravidla diskuzního fóra naleznete zde.
Your account can't use Advanced BBCodes, they will be stripped before saving.

Informace o vás:
Zrušit

Přihlásit s uživatelskými údaji

Zapomněli jste heslo?