M&M reality zkušenosti

Zvolená otázka obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (1 hlas) se naposledy zapojil uživatel  Pedro a poslední změna proběhla před 1 t.

 • Tvůrce
  Téma
 • #10049 Odpovědět

  Martina

  Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli máte někdo zkušenost s touto realitní kanceláří? Prodáváme byt a zároveň máme vyhlídnutý barák, který nabízí právě zmíněná realitní kancelář, tak bych chtěla znát něčí poznatky kdo má nějakou osobní zkušenost. Předem děkuji Martina Pokorná.

 • Autor
  Odpovědi
 • #10059
   Ida

  My jsme pouze přes mm reality pronajímali byt kdysi dávno. A všechno proběhlo v pořádku, makléř s námi spolupracoval dobře.

  Odpovědět
 • #10060
   Pedro

  S touto firmou už nikdy nic!  Jednou jsem je zkusil při pronájmu bytu v RD, nesplnili mé požadavky na základní prověření zájemce o pronájem a šoupli mi do bytu neplatiče, grázla hledaného policií…

  Druhá zkušenost – nevýhradní!!! smlouva na prodej nemovitosti. Dávají si do smluv všelijaké kličky ve svůj prospěch. Na prohlídku přivedli na rozdíl od jiných realitek jediného zájemce, jehož iniciály jsem neměl k dispozici. Po delší době jsem nemovitost prodal přes jinou realitku. Po prodeji jsem se soudil s MM, nemovitost cca za 700tis. kč a oni požadovali svou provizi 50000 + nějaké smluvní pokuty, celkem 150000,-. Při soudních tahanicích se zjistilo, že kupec byl na prohlídce s MM a pak jednal s jinou realitkou. Jen díky dobrému právníkovi jsem MM, která pro mě prakticky nic neudělala, zaplatil “pouze”  20000,- + 10000,- svému právníkovi.

  Nejsem jediný, kdo má takovou zkušenost, tato firma často vydělává na smluvních pokutách šikovně zakamuflovaných ve smlouvě o zprostředkování.

  Odpovědět
  • #10066
    lojza

   A co jsi jako čekal? Já když slyším “realitní makléř” nebo “finanční poradce” tak dostávám osypky po celém těle!

   A když jsme u těch profesí, víš kdo je to ” finanční poradce”? To je člověk, který přivede chudáka do ještě větší nouze! 🙂

   Odpovědět
   • #10073
     Pedro

    S druhým odstavcem souhlasím na 100%, s tím prvním tak na 85…

    Znám jednu perfektní malou rodinnou realitku, se kterou mám dobré zkušenosti, ovšem ti už řadu let nedělají pronájmy /ví proč/ a jednu slušnou, která má služby na úrovni a jedná v přijatelných mezích. Moje chyba, že jsem ve spěchu a stresu podepsal takovým grázlům. MM reality je to samé, co AAA v prodeji aut…

     

    Odpovědět
Reakce na: M&M reality zkušenosti

Pravidla diskuzního fóra naleznete zde.
Your account can't use Advanced BBCodes, they will be stripped before saving.

Informace o vás:
Zrušit

Přihlásit s uživatelskými údaji

Zapomněli jste heslo?