Bazének

 • Začal
  Téma
 • #11314 Reakce
  JaninaPal.
  Guest

  Dobrý den,

  můj dotaz vede k bazénku na balkoně. Myslíte, že je to bezpečné? Sousedka o dvě patra výš obstarala svým dětem na balkon bazén. Můj odhad je tak 400 l – prostě žádný drobek. Nemůže to vliv na statiku? A co když bazén praskne?

  Díky za nazory a zkušenosti

  Jana Pal.

   

Zobrazujeme 2 reakce
 • Author
  Reakce
  • #11317
    lojza
   Guest

   Ty woe, bazének na balkón:-)) Lidé už neví co za koko..ny si navymýšlet. Vemte děcka na koupaliště, tam si to určitě užijí víc. Zajímalo by mně jak ten balkón máte velký když mluvíte o 400 litrech. To už je spíš nějaká terasa. Živě si dokážu představit jak děcka o patro výš dovádějí na balkóně v bazénku a já sedím na balkónu s deštníkem:-))

   Reakce
   • #11374
     Patricie
    Guest

    Nedá mi to a musím se přidat. Nad námi sice nemají 400 litrů vody, ale pro děti napustili bazének. Voda crčí po celé fasádě, teče k nám na lodžii a i dále dolů. Nikoho z výboru SVJ nemůžeme sehnat, jsou na dovolené a matka dětí řekla, že je to jen voda, tak co řeším.

    Reakce
    • #11375
      lojza
     Guest

     Dotyčné matce bych řekl, že až sousedům nad nimi praskne třeba hadice od pračky a oni budou muset vymalovat půl bytu, tak ať to bere z nadhledem, vždyť je to jenom voda:-)

     Reakce
  • #11344
    Adina
   Guest

   Kdo říká, že ho má pro děti? Třeba se v něm paní koupe sama. A ve velkých vedrech je to skvělé osvěžení. Pokud taková váha na balkoně nevadí, tak v tom nevidím problém.

   Reakce
   • #11361
     Kráťa
    Guest

    u nás v domě se to také rozmáhá, sousedka má dokonce na balkoně takový ten whirpool 😀 a ten má více než 400 L – ten bude více do výšky

    Reakce
  • #12376
   Vlastimil58 Vlastimil58
   Participant

   Předpokládám, že 400 kg by nemělo být problém- to jsou 4 jen trochu těžší lidi a s takovou zátěží je určitě třeba počítat. Ale třeba z té whirlpoolky už bych měl strach a před její instalací bych si radši zjistil, jaké dovolené zatížení ten balkon má.

   Reakce
Zobrazujeme 2 reakce
V reakci na: Bazének

Pravidla diskuzního fóra naleznete zde.
Your account can't use Advanced BBCodes, they will be stripped before saving.

Informace o vás:
Cancel

Log in with your credentials

Forgot your details?