Odpověď na: Web SVJ ?

Úvod Fóra Všechny kategorie Správa domu Web SVJ ? Odpověď na: Web SVJ ?

#28377
PavelPavel
Účastník

Lukáši,

máte pravdu. Dříve to byla povinnost pro BD uvedená v § 636/1 ZOK. Nyní je tento legislativní omyl naštěstí již ze ZOK vypuštěn.

Nemám nic proti webu, ale nesnáším, když nějaký teoretický právník nebo vládní úředník píše do návrhu zákonů povinnosti pro údajně svobodné osoby.

A co se navrhne z těchto míst to většinou tlupa bezmozků schválí, pokud nemají nějaké zadání od lobbistů.

Hezký den!