Profesionální služby pro SVJ od Prague Property Management

Unavuje vás řešení neustálých nepříjemností a problémů okolo vaší nemovitosti? Nebo hledáte možnosti úspor? Vyzkoušejte komplexní služby pro SVJ – družení vlastníků bytových jednotek) i majitele jednotlivých nemovitostí od Prague Property Management (PPM). Naši kvalifikovaní odborníci vám podají pomocnou ruku, ušetří váš čas i finanční prostředky.

Flexibilní služby pro SVJ-převezmeme zodpovědnost a ponecháme kontrolu

Řešíte ve svém SVJ neustálé problémy při volbě členů výboru? Nevíte si rady se správou technologických zařízení nebo neúspěšně hledáte možnosti pro optimalizaci rozpočtu? Rádi vám pomůžeme. Jsme zavedená realitní firma s více než 25 lety zkušeností v oblasti správy bytových a nebytových prostor. Zajišťujeme předsednictví pro SVJ, ekonomickou a technickou správu budov a také facility management.

V rámci služby profesionálního předsednictví SVJ za vás převezmeme komplexní zodpovědnost za výkon funkce statutárního orgánu. Zajistíme profesionální správu domu po ekonomické i administrativní stránce. Postaráme se o nepříjemné vymáhání plnění povinností a také povedeme účetnictví dle nejnovějších zákonů a nařízení.

Díky balíčku ekonomická správa budov pro SVJ se naši odborníci postarají nejen o vedení přehledu vlastníků a nájemníků, výpočet a distribuci záloh, správu příspěvků do fondů nebo vyhledávání příležitostí k optimalizaci rozpočtu. Profesionálně zabezpečená ekonomická správa budov od PPM je skvělou volbou pro všechny, kteří nemají dostatek času nebo odborných znalostí v dané oblasti.

V Prague Property Management pro vás externě zajistíme také údržbu, správu, servis i revizi technických a technologických zařízení SVJ. Díky facility managementu budete mít všechny technická zařízení vašich nemovitostí pod kontrolou opravdových odborníků.

Proč zvolit služby pro SVJ od Prague Property Management?

V současné době spravujeme více než 11 500 bytových jednotek a spolupracujeme se 140 SVJ.  Díky ocenění „zdravá firma“ jsme se zařadili mezi 3 % nejstabilnějších firem v České republice.

Čtěte také:  Nevyhnete se sušení prádla v bytě?

Disponujeme širokou nabídnou kvalitních služeb pro SVJ. Navíc, díky naší nepřetržité klientské zóně máte přehled a dokumenty k dispozici 24 hodin, 7 dní v týdnu. Pojištění proti případným škodám zaviněných naší činností třetím osobám je samozřejmostí. A to do výše až 50 000 000 Kč.

Potřebujete poradit nebo sháníte více informací o nabízených službách od PPM? Kontaktujte nás, rádi vám pomůžeme.

0 Comments

Leave a reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Log in with your credentials

Forgot your details?