Vyřešte problémy s úložným prostorem ve vaší ložnici

Ložnice, obzvláště ty malé, mohou trpět výrazným nedostatkem úložného prostoru. Naštěstí v dnešní době není malý prostor zase tak velký problém, jak by se mohlo zdát. Pokud si v dnešním článku necháte poradit, pak s vhodně zvoleným nábytkem můžete získat spoustu dalšího místa pro ukládání vašich věcí.

Nábytek, který budete milovat

Existují tři hlavní strašáci, co se samotného nábytku týká. Dokážou prakticky zabrat celý prostor pokoje pro sebe. Nejedná se o nic jiného než šatní skříně, komody a postel. Ovšem můžete si z nich udělat výborné pomocníky a nejen žrouty místa.

Šatní skříně – Zde, u tohoto kusu nábytku není ani tak problém s jeho velikostí. Prostor na ukládání potřebujeme a nikdy ho není dost. Ovšem kámen úrazu je mnohdy samotné otevírání. Tento problém dokonale řeší posuvné dveře. Mohou vám ušetřit místo před skříní a zároveň usnadní přístup k vašemu oblečení

Postel – Další obr v místnosti, který při správné volbě může nabídnou spoustu potřebného prostoru pro ukládání vašich nezbytností. Vyberte proto takovou, která nabídne integrovaný úložný prostor. Můžete jej například využít k ukládání sezónního oblečení nebo ložního prádla.

Komody – Nábytek vhodný pro ukládání spodního prádla, ponožek a dalších drobných kusů oblečení. Vyberte komody s výsuvnými zásuvkami, které umožní snadný přístup k věcem a minimalizují nutnost otevírat velké dvířka nebo šuplíky, které by mohly bránit pohybu v prostoru.

Pokud váš problém s nedostatkem prostoru přetrvává, pak ještě můžete vyzkoušet přivrtat pár poliček, které výborně poslouží pro vystavení dekorativních předmětů nebo knih. A nakonec pro vás máme radu, jak alespoň opticky zvětšit vaši místnost, když už to jinak nejde. Zvolte pro pokoj světlé barvy a zakomponujte zrcadla.

Napsat komentář