Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla

Chytrá revitalizace bytového domu

24.09.2019 v čase 18:00

Domy se v České republice zateplují již více jak 20 let, a zdaleka ne u všech domů se revitalizace podařila na jedničku. V žádném případě se ovšem ani po téměř dvaceti letech nepotvrdily mýty jako že polystyren se bude ztrácet, že všechny zateplené domy budou plesnivět apod. Chyby, které dnes nacházíme na revitalizovaných objektech jsou způsobeny převážně špatným provedením a při troše pozornosti jim lze snadno předcházet.

Zúčastněte se našeho webináře a získejte informace, jak chytře připravit, vést a kontrolovat revitalizaci bytového domu, zda má smysl zateplovat zděné bytové domy a jaké aktuální dotace můžete využít pro bytové domy mimo Prahu.

Lektoři:

Mgr. Jaroslav Marek  
Je zakladatelem poradenského centra ENEREVIT, které se specializuje pouze na bytové domy. Jeho prací je posouzení ekonomické návratnosti navrhovaných opatření revitalizace, kontrola projektové dokumentace, tvorba zadávacích podmínek pro výběrová řízení, posouzení ekonomické a odborné způsobilosti zhotovitelů staveb a kontrolní činnost při realizaci. Dále je jeho specializací v tomto období podávání žádostí o dotace z programu IROP.

Podrobnosti

Datum:
24.09.2019
Čas:
18:00
Webová stránka:
https://www.dumplnyuspor.cz/bd/webinar-chytra-revitalizace-bytoveho-domu/

Pořadatel

Akademie pro bytové domy
Webová stránka:
http://www.akademiebd.cz/

Log in with your credentials

Forgot your details?